[#1] Championship Manager 2
Witam! Mam pytanko w związku z w/ w managerem. Czy istnieje możliwość zainstalowania go na dysku twardym? Pamiętam że parę lat temu był z tym problem. Może coś się w tym temacie zmieniło.

Pozdrawiam!

[#2] Re: Championship Manager 2

@Flynn, post #1

O ile pamiętam, to w recenzji tej gry w ACS autor pisał, że instalator CM2 na dysk twardy był dostepny w sieci, na stronie Eidosu.

[#3] Re: Championship Manager 2

@Flynn, post #1

Witam raz jeszcze!
Niestety, jeśli jest jakiś instalator do CM 2 to nie potrafię go znaleźć. Być może źle szukam. Może któryś z forumowiczów też jest fanem Championshipa i wie coś na ten temat. Jęśli komuś udało się zainstalować go na HD to ciekaw jestem jak działa, bo z jedngo z wątków na PPA wyczytałem że z dyskietek działa tak samo powoli na 020 jak i na 040!

Pozdrawiam!



Ostatnia modyfikacja: 17.01.2009 00:17:28
[#4] Re: Championship Manager 2

@Flynn, post #1

Niestety jest chyba trudny do namierzenia. Instalera napisał Galahad/FLT i są z nim też jakieś problemy, m. in. wymaga dwóch dyskietek pierwszej jakości do nagrania stanów gry, z czego jedna musi być preformatowana, napęd ma być też odpowiedniej szybkości (jest na ten temat wątek na EAB). Pozostaje nam chyba czekać na WhdLoad



Ostatnia modyfikacja: 17.01.2009 08:24:24
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem