[#1] Lazarus
Witam jestem tu nowy i nie wiem czy w dobrym dziale umieszczam tego posta jesli w zlym to z gory przepraszam ale wlasnie sciagnalem sobie jak dla mnie wspaniala gre lazarus lecz mam problem z odpaleniem jej tzn pokazuje sie opis gry jak to wszystko sie zaczelo tzw intro lecz nie wiem co wcisnac by gra dalej dzialala i zebym juz gral prosze jesli ktos moglby mi pomoc pozdrawiam
[#2] Re: Lazarus

@nody2000, post #1

Ehem. Nie żebym się czepiał, czy coś, ale jak startujesz z dysku z intrem to na samym początku pisze tam coś w rodzaju, że jeżeli chcesz pominąć intro (i rozpocząć grę) musisz wystartować z innej dyskietki (podpowiedź: to będzie ta, której obraz nosi nazwę lazarus1.dms). Po prostu wsuń tą dyskietkę do stacji dysków Amigi (lub zamontuj jej obraz w WinUAE) i zresetuj/uruchom komputer. I CZYTAJ KOMUNIKATY, KTÓRE WYŚWIETLA GRA! pomysł
[#3] Re: Lazarus

@APC74, post #2

Ja bym jeszcze dodał:

I stosuj jakąkolwiek (choćby szczątkową) interpunkcję. :) Chociaż zdania rozdzielaj kropkami, bo ciężko załapać sens wypowiedzi bez dzielania sobie wszystkiego na zdania. Ktoś kiedyś sobie podzieli taką wypowiedź w sposób, który nada jej przeciwny sens i będzie Ci głupio. :) Nie proszę o polskie znaki, duże litery, przecinki. Ale zlituj się - chociaż kropki rozdzielające zdania. Tak naprawdę lepiej się pisze i czyta. :)

[#4] Re: Lazarus

@MDW, post #3

MDW ale to nie kod w C ;) daj chłopakowi spokój, przecież dzisiejsza młodzież w sms'ach nie używa polskich znaków, bo kodowania znaków na różnych telefonach inne ;)



Ostatnia modyfikacja: 20.01.2009 22:47:43



Ostatnia modyfikacja: 20.01.2009 22:47:56
[#5] Re: Lazarus

@MDW, post #3

Jestem średnio inteligentny, jednak zgadzam się z Tobą MDW.
Hmmm... no korci mnie, aby powiedzieć coś więcej,na temat niektórych wypowiedzi na naszej ulubionej "PPA". Fajnie że jesteś tu MDW, pozdrawiam.



Ostatnia modyfikacja: 22.01.2009 00:08:15
[#6] Re: Lazarus

@MDW, post #3

Ee tam. Spójrzcie na to w ten sposób - może faktycznie chłopak powinien popracować nad interpunkcją, ale przynajmniej nie rzuca "pokemonowych" tekstów w stylu "poklikash" etc... Więc jest jeszcze dla niego nadzieja. Tak mi się przynajmniej wydaje. :D
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem