[#1] HOL - pytanie do opisu gier
Słuchajcie, mam taki problemik. Co oznacza w lewej kolumnie w wierszu "Amiga original game" napis "no" ? Że nie była w boksie?

Pozdrawiam

Azzorek

[#2] Re: HOL - pytanie do opisu gier

@Azzorek, post #1

Mi sie wydaje, że chodzi o konwersje. Np Pechowy prezent jest Yes bo ta gra została stworzona z myślą o Amidze. Qauke już nie.




Benedykt Dziubałtowski

[#3] Re: HOL - pytanie do opisu gier

@Azzorek, post #1

To znaczy, że amigowa wersja jest konwersją z innej platformy (gra jako pierwsza się nie pojawiła na Amidze).

[#4] Re: HOL - pytanie do opisu gier

@mailman, post #3

Dzięki chłopaki to by się zgadzało. Chociaż dziwię się, bo taka gra "Metal Mutant" wyszła na Amige najpierw chyba... .

Pozdrawiam

Azzorek

[#5] Re: HOL - pytanie do opisu gier

@Azzorek, post #4

@Azzorek
Mi się wydaje, że wyszła chyba na Atari ST, pc i Amigę równocześnie w 1991 ale nie dam sobie głowy uciąć. Zabawiłem się w Wacusia The Detektywa i znalazłem coś takiego:

http://www.gamefaqs.com/features/company/13147.html

niby jest tam jakaś chronologia wydania w tym 1991 ale kto to wie. Ale coś koło tego hipnoza . Wychodziłoby z tego, że na Amigę ukazała się jako ostatnia, a pierwsza na Atari ST.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem