[#1] Czy jest sens
Czy są chętne osoby do grania w gry z innych platform pod WinUAE/Amithlonem, w przyszłości na NATAMI ?
Mogę tworzyć takie porty jeśli będzie ktoś w nie grał.

[#2] Re: Czy jest sens

@Artur Jarosik, post #1

Myślę że chętne osoby zawsze się znajdą. Na pewno jedną już masz :)
Tak czy inaczej oprogramowania nigdy za wiele. A może w przyszłości spróbujesz też coś sportować na OS4 lub MOSa.

Pozdrawiam.

[#3] Re: Czy jest sens

@Artur Jarosik, post #1

Jeśli wśród tych innych platform jest PC/Windows, to zastanawiam się po co na pececie grać w port jakiejś gry pod WinUAE, jeśli można "normalnie".

[#4] Re: Czy jest sens

@GumBoy, post #3

Czasami prosciej jest odpalic WinUAE niz jakiegos DOSBoxa. ;)
A i korzysc moze byc z tego taka, ze dobrze sportowana gra szybko pojdzie na sprzetowym 040 lub nawet bez problemu odpali sie na AOS4/MOS.
[#5] Re: Czy jest sens

@Andrzej Drozd, post #4

Andrzej Drozd napisał(a):

> Czasami prosciej jest odpalic WinUAE niz jakiegos DOSBoxa. ;)

A czasem nie trzeba DOSBoxa, tylko zwyczajnie klika się w ikonkę. Zauważyłeś, że pisałem o portowaniu z Windowsa, a nie MS-DOS?

Poza tym, do WinUAE trzeba jeszcze AmigaOS zakupić...

> A i korzysc moze byc z tego taka, ze dobrze sportowana gra
> szybko pojdzie na sprzetowym 040 lub nawet bez problemu odpali
> sie na AOS4/MOS.

Pisałem o sensie grania pod WinUAE, w pecetowe porty, a nie o korzyściach dla OS4/MOS z takich portów wynikających.


PS. Swoją drogą pracowałeś kiedyś z DOSBoxem w ogóle? Bo widać nie wiesz, że jest coś takiego jak DFend na przykład.



Ostatnia modyfikacja: 10.02.2009 21:13:53
[#6] Re: Czy jest sens

@GumBoy, post #5

Ależ Ty sie rozpisujesz :P
Przeczytaj pierwszy post i podaj przyklad gry - moze zagramy w cos nie tylko pod WinUAE. ;)
[#7] Re: Czy jest sens

@Artur Jarosik, post #1

Skoro możesz to czekamy na wyniki :P
Chętnych tu pełno, tylko przyznać się nie chcą :)

[#8] Re: Czy jest sens

@Andrzej Drozd, post #6

To może najpierw ty przeczytaj mój post i opis sytuacji która uznałem za bezsensowną?

A później wskaż mi, gdzie napisałem cokolwiek o innym przykładzie portowania.

[#9] Re: Czy jest sens

@GumBoy, post #8

To nie ma wiekszego znaczenia, przeportowana gra i tak bedzie gra, i sam fakt ze ruszy ona nie tylko na WinUAE, ale byc moze takze na Amigach lub ich klonach z AOS3/4/MOS, bedzie swietna sprawa. Kij z Windowsem, nie to bedzie chocby port/konwersja Darconusa z Atari. Kij z konwersja, kij z czymkolwiek. Wazne ze jest czlowiek ktory chce cos zrobic. I o to wlasnie chodzi. :)
[#10] Re: Czy jest sens

@Andrzej Drozd, post #9

Spuść z emocji i euforii trochę.

Kolega się zapytał, więc mu napisałem że uważam, iż jeden z przypadków podpadających pod jego pytanie jest moim zdaniem bezsensowna robotą, a tytuł wątku powinien Ci powiedzieć dlaczego to napisałem. Powtarzam, jeden z przypadków, nic o reszcie nie wspominałem. Masz z tym jakiś problem może?

> Wazne ze jest czlowiek ktory chce cos zrobic. I o to wlasnie chodzi.

Ważne, że ten człowiek się pyta czy to ma sens, więc mu dopowiadam co sensu nie ma. Może dzięki temu uniknie dublowania niepotrzebnej roboty i będzie miał więcej czasu na portowanie z Linuksa na ten przykład.

[#11] Re: Czy jest sens

@GumBoy, post #10

Ważne, że ten człowiek się pyta czy to ma sens, więc mu dopowiadam co sensu nie ma. Może dzięki temu uniknie dublowania niepotrzebnej roboty i będzie miał więcej czasu na portowanie z Linuksa na ten przykład.

Dobry pomysl.
[#12] Re: Czy jest sens

@widelec, post #7

> Skoro możesz to czekamy na wyniki

http://artishq.wordpress.com/

> Chętnych tu pełno, tylko przyznać się nie chcą

ta wlasnie widac ;]

[#13] Re: Czy jest sens

@GumBoy, post #3

owszem, ale przeciez jezeli cos rusza na emulatorze to i na prawdziwym sprzecie mozna to odpalic, wiec sens jest.

[#14] Re: Czy jest sens

@Banderas, post #13

Kolega pytał o granie pod emulatorem. Chyba, że czegoś nie widzę?

Poza tym, emulowany klasyk jest szybszy niż prawdziwy, więc gra na prawdziwym może się okazać niemożliwa, z powodu wydajności.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem