[#1] Gry bezpośrednio na Amige 500
Witam,

Jestem nową użytkowniczką tego forum.

Piszę z zapytaniem do znawców tematu, ponieważ sama nie mogę sobie poradzić . Odpaliłam ostatnio swoją starą Amigę 500. Okazało się, że wiele starych dobrych gierek po prostu zaginęła mi lub nie działa, a bardzo chciałabym je odzyskać.

W związku z tym mam pytanie??

Potrzebuje ściągnąć sobie gry, ale bezpośrednio na Amigę. Nie jestem zainteresowana emulatorami gier na PC lub innymi sposobami. Chciałabym ściągać gry z komputera na dyskietki i odpalać je na Amidze. Do tej pory google wywalało mi linki do stron z grami na emulatory. Czy jest jakiś sposób na to lub czy muszę zwracać na coś szczególną uwagę przy ich ściąganiu?! Może są jakieś konkretne rozszerzenia plików pod Amigę?! Niech mnie ktoś oświeci w temacie.
[#2] Re: Gry bezpośrednio na Amige 500

@skala11, post #1

FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ FAQ

[#3] Re: Gry bezpośrednio na Amige 500

@skala11, post #1

[#4] Re: Gry bezpośrednio na Amige 500

@Minniat, post #3

Dzięki za odpowiedź, rozumiem już, że nie ma na to tak naprawdę szans by sobie na nowych gierkach pograć, ale cóż, dzięki
[#5] Re: Gry bezpośrednio na Amige 500

@skala11, post #4

szanse sa tylko napisz w jakiej miejscowosci mieszkasz.
Amiga odczytuje dyskietki w pecetowym FAT formacie.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem