kategoria: Szukam gry
[#1] Flashback i dwie zapadnie
Co prawda przeszedłem wielokrotnie Flashbacka, ale jednej zagadki nigdy nie udało mi się rozwiązać. W poziomie 4 (ziemia) jest pomieszczenie w którym znajdują się dwie zapadnie (niedaleko przed akcją, w której goni nas ruchome pole "jonizujące ;)". Położone są na dwóch poziomach, jedna nad drugą i otwierają się w momencie stanięcia na nich. Stając na górnej wpadasz piętro niżej (na którym jest maszyna Save i ładowarka do tarczy), ale w chwili spadnięcia na drugą (bezpośrednio pod pierwszą) ta otwiera się także i lądujesz jeszcze piętro niżej.
Odkryliście sposób na dostanie się do Save i ładowarki?

[#2] Re: Flashback i dwie zapadnie

@frywolny_marian, post #1

Bez screena to trochę trudno orzec, ale, o ile dobrze kojarzę sytuację, należy się odpowiednio przeturlać.

[#3] Re: Flashback i dwie zapadnie

@Shoonay, post #2

Te zapadnie występują w grze tylko raz, więc myślałem że każdy powinien je skojarzyć. Później dorzucę screena. Próbowałem się turlać, ale Conrad ma tendencję do zatrzymywania się i marudnego wstawania po upadku z wyższego poziomu. Nie da się chyba spaść turlając się na niższy poziom i nadal się turlać.

[#4] Re: Flashback i dwie zapadnie

@frywolny_marian, post #1

Musisz stanąć po lewej stronie tej klapy i przeturlać się w prawo.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem