[#61] Re: Wasze ukończone gry na Amidze!

@kempy, post #60

Za sam fakt ze ukonczyles "Rings Of Medusa" to ci sie medal nalezy.
Ja w to gralem chyba ze 2 tygodnie i tak mnie non stop armie medusy rozwalaly
1
[#62] Re: Wasze ukończone gry na Amidze!

@bombermax, post #1

Dziś udało się wreszcie skończyć Ruff'n'Tumble - link do video
A gierka zawsze wydawał mi się trudna. Oczywiście na prawdziwym sprzęcie i bez żadnych kodów :)
4
[#63] Re: Wasze ukończone gry na Amidze!

@kempy, post #46

Do listy dopisuję Knightmare.

link

Ostatnia aktualizacja: 19.01.2022 22:59:19 przez kempy
[#64] Re: Wasze ukończone gry na Amidze!

@kempy, post #63

Ja też coś dopiszę. Ukończyłem w całości:
Another World
Flashback
Syndicate
Desert Strike
Dragon Ninja
SlySpy Sectret Agent
Golden Axe
Lotus 2
RoboCop
Millenium
(i sporo Deuteros). Pogrywałem jeszcze w inne gry, nawet sporo, ale reguły zabraniają wpisać, więc nie wpiszę, żeby nie kręcić. Wyjątek na "Deuteros", bo gra jest męcząca, a naskładałem już na Starlorda i z różnych przyczyn na razie nie ukończyłem. Może jeszcze wrócę, bo lubię ukończone gry.


Ostatnia aktualizacja: 20.01.2022 14:52:31 przez mrcha_67
[#65] Re: Wasze ukończone gry na Amidze!

@bombermax, post #1

Another World
Benefactor
Desert Strike
Dungeon Master
Dune 2 - Wszystkimi rodami
Flashback x3
Gunship 2000
Ishar II
Sabre Team
Shadowlands
Team Yankee
UFO Enemy Unknown x2

Obecnie walczę z Legacy of Sorasil, no i kiedys chciałbym Cannon Fodder - ale to chyba nierealne :D
[#66] Re: Wasze ukończone gry na Amidze!

@kempy, post #46

Doszło 1987 Rescue in Berlin. Myślałem, że to dłuższe, a tu raptem gra na godzinkę, może półtora.
[#67] Re: Wasze ukończone gry na Amidze!

@kempy, post #66

A ja powiem, że skończyłem większość "ówczesnych" gier pięćsetkowych, ale niestety na trainerach...
[#68] Re: Wasze ukończone gry na Amidze!

@łysy0800, post #67

lol
[#69] Re: Wasze ukończone gry na Amidze!

@łysy0800, post #67

ale to chyba tych najlepszych z top 200-300 gora, bo by ci zycia nie starczylo
[#70] Re: Wasze ukończone gry na Amidze!

@łysy0800, post #67

Dlaczego niestety? Jeśli były fajne to najważniejsze. Takie trainery w pewnym stopniu okazały się tym do czego gry doszły.
Nieskończona ilość żyć? Bardzo Proszę.
Możliwość rozpoczecia gry na wybranym poziomie? Oczywiście!
[#71] Re: Wasze ukończone gry na Amidze!

@Mir3k, post #70

Z trainerem przechodziłem grę ROD-LAND i bardzo fajnie się grało. Nie wyobrażam sobie grania bez trainera.
[#72] Re: Wasze ukończone gry na Amidze!

@selur, post #69

No nie no, było koło 100...
[#73] Re: Wasze ukończone gry na Amidze!

@Mir3k, post #70

Tutaj faktycznie- obecnie, gdy gram na konsolach, poziom zapisuje się automatycznie i nawet w przypadku śmierci rozgrywka jest kontynuowana z "niedaleka".

W gierkach bez trainerów było to utrudnione. Często trainer to nie tylko nieśmiertelność/nietykalność, ale też wybór poziomu startowego. Często nie było save'ów czy nawet kodów.

Ostatnia aktualizacja: 16.02.2022 09:23:26 przez łysy0800
[#74] Re: Wasze ukończone gry na Amidze!

@Mir3k, post #70

i dzieki tym trainerom, ktore w kazdej grze mialem bo wiadomo wczesne lata, Polska, piractwo do teraz nie gram w gry bo przez nie nie nauczylem sie zawzietosci i zbyt szybko sie poddaje :)

trainery to najgorsze chyba co spotkalo gry moim zdaniem...
[#75] Re: Wasze ukończone gry na Amidze!

@juen, post #74

Ceikawe, czy ktoś dał rade ukończyć jakiegoś pinballa.
[#76] Re: Wasze ukończone gry na Amidze!

@juen, post #74

Same trainery to moze nie, ale kwestia ich naduzywania przez graczy. Przejscie takiego Ricka Dangerousa bez trainera swiadczy o tym, ze ktos jest dobrym graczem. Z kolei nieprzejscie Turricana 2 bez trainera swiadczy o tym, ze tego typu gry nie sa dla niego, bo ta gra ma tyle poukrywanych zyc, ze naprawde trudno jest ja nie ukonczyc za 5 czy 10 razem. Z kolei niektore gry mialy extra zakonczenia dla graczy hardkorowych, bodaj Apidya tak miala w trybie hard. A tak to obecnie ktos wlacza sobie trainer, przechodzi gre w 30 minut i juz w nia wiecej nie gra.
[#77] Re: Wasze ukończone gry na Amidze!

@Don_Adan, post #76

"A tak to obecnie ktos wlacza sobie trainer, przechodzi gre w 30 minut i juz w nia wiecej nie gra."


Nie do konca... Turricana 2 i Shadow Of the Beast przechodzilem na wszytkich cheatach po 10 razy jak nie wiecej.

Do swietnych gier sie wraca chocby nie wiem co ... krapow to nawet na trainerach nie przechodzilem, szkoda bylo czasu.

O ile zgodze sie, ze brak kolizji z obiektami to juz przesada ale nieskonczona liczba zyc to powinna byc w kazdej zrecznosciowce
1
[#78] Re: Wasze ukończone gry na Amidze!

@mmarcin2741, post #75

Ceikawe, czy ktoś dał rade ukończyć jakiegoś pinballa


Ultimate Pinball Quest w trybie Adventure jest do ukończenia.
[#79] Re: Wasze ukończone gry na Amidze!

@bombermax, post #1

Wszystkich gier, które ukończyłem na Amidze nie sposób tu wymienić. Więc tak z ostatnich lat...
2021:
Nippon Safes Inc.,
Deuteros,
Troddlers,
Reunion,
Centurion,
King of Chicago.
2022:
PGA European Tour,
Bob's Bad Day.
[#80] Re: Wasze ukończone gry na Amidze!

@bombermax, post #1

Gry, które ukończyłem na Amidze to:

- Lemmings 2: The Tribes,
- Benefactor,
- Alien Breed 3D II,
- Cannon Fodder,
- Cannon Fodder 2,
- Gobliiins,
- Gobliins 2,
- Goblins 3,
- Superfrog,
- Dune II: Battle for Arrakis,
- Troddlers,
- One Step Beyond,
- Flashback.

Przymierzam się (z racji zakupu oryginałów) do ukończenia następujących gier: The Settlers, All New World of Lemmings, Body Blows Galactic, Seria Valhalla, Desert Strike, Gloom Deluxe i jeszcze raz Lemmings 2: The Tribes.

Ostatnia aktualizacja: 16.02.2022 13:59:46 przez Hexmage960
[#81] Re: Wasze ukończone gry na Amidze!

@Don_Adan, post #76

jako 9letnie dziecko nie mialem zadnej motywacji by grac bez trainerow, byly to sie uzywalo. a ze wolalem programowanie (wczesniej mialem atari i mnostwo czystej zabawy w basicu) to gry mi sie znudzily natychmiast. gdyby nie trainery to moze byloby inaczej. na atari trainerow wtedy nie mialem i jakos wiecej sie czasu przy grach spedzalo i to z frajda :)
[#82] Re: Wasze ukończone gry na Amidze!

@juen, post #81

A ja w zasadzie w nic nie gram na PC bez trainerow . I gry mi się nie znudziły ani trochęszeroki uśmiech
Jedyne gry, gdzie za pierwszym razem kiedy je przechodzę nie używam trainera to takie które oceniam 10/10.
Ale takich jest bardzo mało, np gry FromSoftware - Dark Souls itd…
[#83] Re: Wasze ukończone gry na Amidze!

@selur, post #77

Moze, to zalezy od gracza. Ja bez trainera przeszedlem miedzy innymi Desert Strike, Dune Ii czy Cannon Fodder, ktore uwazam za swietne gre, ale drugi raz juz w te gry nie gralem. Wystarczylo mi jedno normalne przejscie tych gier. To samo dotyczy tez Powermongera i Powermongera WWI.
[#84] Re: Wasze ukończone gry na Amidze!

@Aniol, post #82

A po czym wiesz, ze gra jest 10/10 w Twojej ocenie?
[#85] Re: Wasze ukończone gry na Amidze!

@bombermax, post #1

Hmmm... Przez ponad 27 lat używania różnych ami-platform nie ukończyłem żadnej gry na Amigę. Skończyłem tylko kilka przygodówek ("Mentor", "Eksperyment Deflin", "Teenagent") ale to się nie liczy, bo zawsze z opisem krok po kroku z jakiejś growej gazetki. Widziałem gdy ktoś ukończył "Franko" i "Another World" ale tylko siedziałem obok więc też się słabo liczy. Dojechania do końca trasy w "Hard Drivin", "Stunts" czy "Test Drive" też nie liczę, bo to żadne przejście.
[#86] Re: Wasze ukończone gry na Amidze!

@Don_Adan, post #84

No wlasnie, zeby ocenic gre 10/10 trzeba w nia zagrac... moze niektorzy patrza na okladke box'a i juz wiedza , ze to mega hicior szeroki uśmiech

W amigowych czasach jak zobaczylem Space Ace, to myslalem, ze to gra 20/10 a pozniej sie okazalo, ze mocno naciagane 2/10.

Ostatnia aktualizacja: 16.02.2022 16:12:50 przez selur
1
[#87] Re: Wasze ukończone gry na Amidze!

@Don_Adan, post #84

90% obecnych produkcji to kontynuacje, wiec sprawa jasna.
A w innych przypadkach, wystarczy pograć kilka minut i już wiadomo. Kosz,trainer, czy warto zagrać na serio.
Ale ja jestem wymagający.
Jak ktoś ma mniejsze wymagania to więcej gier mu się podoba. I pewnie więcej czasu mu potrzeba na ocenę.
[#88] Re: Wasze ukończone gry na Amidze!

@bombermax, post #1

Ukończyłem River Raid
[#89] Re: Wasze ukończone gry na Amidze!

@Hubez, post #88

reloaded?
[#90] Re: Wasze ukończone gry na Amidze!

@MDW, post #85

Skończyłem tylko kilka przygodówek ("Mentor", "Eksperyment Deflin", "Teenagent") ale to się nie liczy, bo zawsze z opisem krok po kroku z jakiejś growej gazetki

Zawsze kochałem polskie gry przygodowe, ale chyba żadnej nie ukończyłem. Za to ukończyłem wszystkie części równie ukochanych Goblinsów.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem