[#1] Strefa twórców - nowy dział na forum
Dla każdego kto chciałby się pochwalić swoją twórczością utworzyliśmy dział forum, w ramach którego można publikować do użytku powszechnego na przykład własny program, grę, muzykę czy grafikę (nawet jeśli jest jeszcze we wczesnej fazie powstawania) albo pomysł na utworzenie czegoś nowego.

Proponowałbym przerzucić do tego działu wszystkie wątki, które będą tutaj pasować (tak aby nie ginęły w dziale Amiga, gdzie powinny być raczej zagadnienia związane z pytaniami o programy i sprzęt itp.).


Ostatnia aktualizacja: 10.05.2014 10:59:50 przez grxmrx
[#2] Re: Strefa twórców - nowy dział na forum

@grxmrx, post #1

Bardzo podoba mie sie ten pomysł! ok, racja
[#3] Re: Strefa twórców - nowy dział na forum

@grxmrx, post #1

Bardzo dobry pomysł.

Wydaje mnie się że wiele osób ma chęci ale brakuje im umiejętności w pewnych aspektach. Wspólnie można się skrzyknąć i podjąć współpracę. Na Retrokompie 2013 nawet rozmawialiśmy o konkursie crapów wiadomo od czegoś trzeba zacząć a nie każdy ma na tyle duże umiejętności aby odrazu stworzyć grę niczym ze stajni Team 17.

Część osób odstrasza krytyka która zniechęca do podjęcia w ogóle jakiejkolwiek inicjatywy, część pewnie odstraszy krytyka po pierwszym niepowodzeniu ale Panowie i być może Panie do odważnych świat należy.

Pogoda pokrzyżowała mi plany w związku z czym więcej czasu będzie mi dane spędzić w domu co przekłada się zarazem na moc twórczą związaną z moim ulubionym komputerem.

Plany były już w sierpniu zeszłego roku jednak pewnie sprawy pokrzyżowały mi wybitnie pierwotne założenia teraz po wielu miesiącach mam okazję bynajmniej część z tych założeń wykonać o ile pozwolą na to umiejętności, wytrwałość i czas.



Ostatnia aktualizacja: 10.05.2014 11:09:14 przez miro_78
[#4] Re: Strefa twórców - nowy dział na forum

@miro_78, post #3

Część osób odstrasza krytyka która zniechęca do podjęcia w ogóle jakiejkolwiek inicjatywy, część pewnie odstraszy krytyka po pierwszym niepowodzeniu ale Panowie i być może Panie do odważnych świat należy.


Krytyka powinna motywować bardziej niż zniechęcać (o ile nie ma w niej skrajności)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem