[#1] Coś dla programistów AMOS'a Pro'sa
Szukałem ciekawostek dot. AMOS'a i trafiłem na taką perełkę. Część jest dostępna jako kody źródłowe. Przejrzałem kilka i myślę, że są bardzo przemyślane i schludnie napisane. Polecam wszystkim AMOSowcom jako ciekawostkę.

http://pisane_w_amosie.republika.pl/index.html
[wyróżniony] [#2] Re: Coś dla programistów AMOS'a Pro'sa

@groovebox, post #1

Dość fajne. Odezwałem się do Pana Mariana na e-mail, pogratulowałem i zaprosiłem na PPA :) oraz meeting w Rzeszowie.
[#3] Re: Coś dla programistów AMOS'a Pro'sa

@pong777, post #2

To ja też mu puszczę "spama", może Benedykt Dziubałtowski by go przycisnął o jakiś wywiad? Musi być ciekawy gość z tego Pana Mariana :)
[#4] Re: Coś dla programistów AMOS'a Pro'sa

@groovebox, post #3

Zerknąłem na stronę Pana Mariana i rzeczywiście jest ciekawie OK
[#5] Re: Coś dla programistów AMOS'a Pro'sa

@groovebox, post #3

... może Benedykt Dziubałtowski ...


Byłeś zahibernowany przez ostatnie dwa lata?
.
[#6] Re: Coś dla programistów AMOS'a Pro'sa

@rePeter, post #5

Nie żyje?
[#7] Re: Coś dla programistów AMOS'a Pro'sa

@groovebox, post #6

Może i żyje, ale z powodu jego zachowania został wydalony z tego forum.
[#8] Re: Coś dla programistów AMOS'a Pro'sa

@groovebox, post #6

Dla ppa.pl chyba tak.
[#9] Re: Coś dla programistów AMOS'a Pro'sa

@rePeter, post #8

No to gdyby zdarzyło się tak szczęśliwie, że nawiązałby się kontakt z Panem Marianem to sami przeprowadzimy wywiad. Każdy rzuci po jednym pytaniu i będzie ciekawie.
[#10] Re: Coś dla programistów AMOS'a Pro'sa

@groovebox, post #9

Żyje i udało mi się z nim nawiązać kontakt. Wysłał mi nawet wywiad ze sobą, który udostępniłem tutaj:

link
[#11] Re: Coś dla programistów AMOS'a Pro'sa

@groovebox, post #3

Uderz do Radzika i może zaprosi go na "AmiWigilię" i zrobi z nim wywiad, a my go sobie wysłuchamy. O jest wywiad w pdf, nie zauważyłem.

Ostatnia aktualizacja: 07.11.2014 22:56:21 przez Ender
[#12] Re: Coś dla programistów AMOS'a Pro'sa

@pong777, post #10

Jacek czemu nie agitujesz tutaj za swoją prelekcją na naszej imprezie?
[#13] Re: Coś dla programistów AMOS'a Pro'sa

@DiskDoctor, post #12

W innym dziale o tym piszę.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem