[#1] Xtreme Racing - stare-nowe plansze
Jak już obiecałem tutaj - niniejszym publikuję zbiór pięciu (sześciu, jeśli liczymy deatchmatchową) tras do Xtreme Racing, które powstały - uwaga uwaga - w roku 2002. Tematyka "podwodna", więc nie miejcie do mnie pretensji, jeśli po wyścigu ktoś będzie miał mokro w gaciach.

KLIKNIJ TUTAJ ŻEBY POBRAĆ! SZYBKO, ZANIM SKASUJO!

P.S. Jeśli ktoś zechce skorzystać i stworzyć na bazie tych tilesów, obiektów i takich tam własne trasy - proszę Was bardzo.

P.S.S. Właśnie się zorientowałem, że edytor tras działa bezproblemowo pod MorphOSem. Yeah!

P.S.T. Nie wiem czemu, ale gra nie wczytuje plansz, jeśli nie ma w katalogu "Tiles" dwóch plików z innego setu - "beerbelly" czy jak mu tam. Musiałem coś skaszanić podczas tworzenia. Jakby co - umieściłem wszystko razem w tym archiwum. Jeśli autorowi tamtych tras się to nie podoba to niech mi da znać, a potem wypcha się pyzami. Niezwłocznie usunę owe dwa pliczki z mojego archiwum.

Ostatnia aktualizacja: 06.12.2014 23:12:05 przez recedent
[#2] Re: Xtreme Racing - stare-nowe plansze

@recedent, post #1

Dzięki!
W razie czego znam kogoś, kto udostępni trasy na Chomiku.
[#3] Re: Xtreme Racing - stare-nowe plansze

@Andrzej Drozd, post #2

Konrad, dzięki wielkie za paczuszkę na Mikołaja. OK
Andrzej - jaki Chomik? nie lepiej na Aminet?
[#4] Re: Xtreme Racing - stare-nowe plansze

@Leon, post #3

Z Aminetu też skasujo, nie ma bata.

Edit: No tak, święty Mikołaj. Nawet o tym nie pomyślałem. Ha! Mikołaj

Ostatnia aktualizacja: 06.12.2014 23:48:12 przez recedent
[#5] Re: Xtreme Racing - stare-nowe plansze

@recedent, post #1

OK
[#6] Re: Xtreme Racing - stare-nowe plansze

@recedent, post #1

mirror :) http://mega.szajb.us/juenizer/Waterworld.lha

Ostatnia aktualizacja: 07.12.2014 10:09:11 przez juen
[#7] Re: Xtreme Racing - stare-nowe plansze

@recedent, post #4

Uwaga, podaję rekordy dla torów:

Waterworld 1 - 00:47:46 (JAC)
Waterworld 2 - 00:28:62 (JAC)
Waterworld 3 - 00:22:40 (JAC)
Waterworld 4 - 00:26:10 (JAC)
Waterworld 5 - 00:18:92 (JAC)

Niniejszym pozdrawiam Jacka, współlokatora ze studiów :D
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem