[#1] Pikselowanie
Jako że wątek kolegi Koyota cieszy się sporą popualrnością, postanowiłem, że również co jakiś czas będę wrzucał, to co uda mi się narysować:)

N początek kilka ikonek/przedmiotów. 16x16, 32 kolory :



[#2] Re: Pikselowanie

@aszu, post #1

calkiem fajne i kolorowe, aczkolwiek jedna zasada pikslowania mowi, ze w obiektach bardzo malych typu 16x16 ditheringu stosujemy jak najmniej a przewaznie wcale OK
[#3] Re: Pikselowanie

@aszu, post #1

Ale wątek kolegi Koyota już dawno przestał być wątkiem tylko o pracach kolegi Koyota, więc nie widzę sensu w robieniu osobnego tematu. Lepiej postować w wątku kolegi Koyota, IMO.
[#4] Re: Pikselowanie

@aszu, post #1

Zacne prace :) Mniam!
Ładuj do mojego wątku takie prace, do czego bardzo zachęcam :D
Staram się podbijać temat, aby pływał często na głównej.
Razem zawsze mamy większą szansę.
[#5] Re: Pikselowanie

@Koyot1222, post #4

ok, niech mod zamknie temat i przeniesie posty do kojotowego watku w takim razie:)
[#6] Re: Pikselowanie

@aszu, post #5

zawsze możesz dawać i tu i tu :)
będziesz miał "prywatne" archiwum z własnymi pracami - imo to daje dobry obraz nad czym warto popracować
i motywuje
asety fajne!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem