[#1] [animacja] Cannon Fodder i szalony dzień z Sensible ;)
Cześć!
Chciałbym Wam zaprezentować moją kolejną wideo-animacje z amigowymi pixelkami biegającymi mi po biurku ;) Tym razem w roli głownej sensible software i ich ponadczasowy canoon fodder, sensible soccer oraz golf. Obejrzyj TU.
A dla tych co nie widzieli poprzednich zapraszam
Tu
i
Tu
miłego odbioru ;)
[#2] Re: [animacja] Cannon Fodder i szalony dzień z Sensible ;)

@zeter, post #1

Po prostu - czad OK
[#3] Re: [animacja] Cannon Fodder i szalony dzień z Sensible ;)

@zeter, post #1

Piękna robota :)
[#4] Re: [animacja] Cannon Fodder i szalony dzień z Sensible ;)

@zeter, post #1

Bomba.
[#5] Re: [animacja] Cannon Fodder i szalony dzień z Sensible ;)

@zeter, post #1

Świetne OK
[#6] Re: [animacja] Cannon Fodder i szalony dzień z Sensible ;)

@zeter, post #1

Nie no Spoko, fajne nawet. Tylko "żołnierzyki" zafalowały zawodnika a przecież grają w "jednej drużynie". Fajnie było by też gdyby ziomy z Cannon Fodder gdy wbiegają na murawę zmieniły się w piłkarzy. Tak mi się pomyślało jak oglądałem, ale tak też jest fajnie.


Wbiegają na murawę zrzucają kaski zmienia im się kolor koszulek, szybka akcja jeden przejmuje piłkę wślizgiem, podaje do trzeciego ten odbija główką do drugiego, który strzela. Szybka bramka, gol koniec meczu wygrali. Ubierają kaski wsiadają do śmigłowca odlatują.

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2015 01:39:36 przez amizet
[#7] Re: [animacja] Cannon Fodder i szalony dzień z Sensible ;)

@zeter, post #1

Kapitalne!
Bardzo fajne. Ciekawy pomysł!
Paluszek w górę! OK
[#8] Re: [animacja] Cannon Fodder i szalony dzień z Sensible ;)

@zeter, post #1

Zdradź szczegóły techniczne tj. programy użyte...OK
[#9] Re: [animacja] Cannon Fodder i szalony dzień z Sensible ;)

@zeter, post #1

miazga, swietne! :)
[#10] Re: [animacja] Cannon Fodder i szalony dzień z Sensible ;)

@zeter, post #1

Mega :)
[#11] Re: [animacja] Cannon Fodder i szalony dzień z Sensible ;)

@zeter, post #1

BRAWO, łapki sam składają się do oklasków ;p Dzięki za to.
[#12] Re: [animacja] Cannon Fodder i szalony dzień z Sensible ;)

@zeter, post #1

Pomysł, koncepcja super- "nie gra" mi tylko ten helikopter.
Jest płaski, brakuje mu efektu przestrzeni, nie widać od razu, że unosi się nad tym wszystkim (co prawda jest delikatny cień rzucany, ale nie jest to wystarczająco czytelne dla mnie).

Poza tym niuansem super, świetny pomysł z tymi dłońmi "kończącymi zabawę" OK
[#13] Re: [animacja] Cannon Fodder i szalony dzień z Sensible ;)

@BULI, post #12

Dzięki wszystkim za opinie!. Z mojego punktu widzenia od strony technicznej sam mam wiele uwag... niestety, zajawkowe projekty robione w wolnej chwili rządzą się swoimi prawami ;) Nie ukrywam że pod koniec był za duży pośpiech i dzięki temu wkradło się troche malutkich fakapów… musicie wybaczyć ;) Ale jak bym dłubał i dopieszczał to nie wiem kiedy bym go skończył i czy wogóle by się udało :):) Oj dużo mam takich zaczętych i nie skończonych… :):) a po jakimś czasie trudno do nich wrócić bo się człowiek w nich odnaleść nie może :):)
Następny (już w realizacji) będzie nieco inny, będzie aktor (amator), przenikanie dwóch światów, świata gry i realnego, oczywiście w amigowej otoczce. Może to jednak troche potrwać, jest szansa że w między czasie pojawi się coś co kiedyś zacząłem i nie skończyłem :):)
[#14] Re: [animacja] Cannon Fodder i szalony dzień z Sensible ;)

@zeter, post #13

Mega zajebisteee!!! :)
Masz już fach i wprawę, to widać :)

Bardzo bym chciał żeby następna Twoja animacja miała już fabułę i dobry scenariusz, bohaterów, przesłanie i żeby trwała tak 5-10 minut :)

Wiem, wiem... roboty dużo. Ale życzę Tobie tego właśnie :D

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2015 12:14:36 przez Vato
[#15] Re: [animacja] Cannon Fodder i szalony dzień z Sensible ;)

@simka113, post #8

A co, masz zamiar zacząć bawić się After Effects?
[#16] Re: [animacja] Cannon Fodder i szalony dzień z Sensible ;)

@zeter, post #1

Przepyszne!
Twoj synek ma zdolnego Tateok, racja
[#17] Re: [animacja] Cannon Fodder i szalony dzień z Sensible ;)

@Mikrobi, post #16

Dzięki ;) do tego troche leń ;) Co do postu 8 to przepraszam, nie zauważyłem, ale oczywiście chodzi o After Effects jak kolega sanjyuubi napisał. Jeśli kogoś ciekawi to wkleje jakies fotki z postprodukcji jak to wyglądało po kolei… Co do życzeń to oczywiście dziękuję, ale chyba w tych animacjach z pod znaku pixel nation nie do końca o to chodzi, zamysł raczej krótkie, śmieszne , może troche "głupiutkie"animacyjki z pixelkami i retro sprzętm w roli głównej, od tak, taki wyraz fascynacji starymi komputerami i grami a w szczególności oczywiście amigą… Ale może kiedyś coś się fajnego zrobi :) może nie sam tylko przy współpracy z jakimś zdolnym pixel-artystą, koyotem, aszu czy jeszcze kimś... czas pokaże, ja jestem otwarty na propozycje :) Zaproponowałem też w temacie "Gra wzorowana na D&D", który się rozwija i wychodzi z niego całkiem zacne przedsięwzięcie zrobienia trailera z tej produkcji… Jeśli autorzy uważają że to dobry pomysł to ja jak najbardziej chętny :)
pozdrawiam!
[#18] Re: [animacja] Cannon Fodder i szalony dzień z Sensible ;)

@zeter, post #17

Gratuluję zdolności OK
Filmiki bomba

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2015 20:33:54 przez zorkadar
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem