[#1] Protracker 3.15 A1200 CF problem save sample
Cześć

Posiadam Amigę 1200 (goła 2mb) plus adapter i karta CF a niej ten podstawowy ClassicWB oraz następujący problem z protrackerem. Trackera posiadam w wersji 3.15 ściągnięty z Aminet. Przegrany jest na 2 partycje dyku gdzie mam tez moduły itp. Kiedy chce zapisac sobie jakis sampl z utworu na CF to poprostu nie robi tego, tzn wygląda jak by to robił ale w katalogu do ktorego sejwuje sampla nic nie ma. Potracker to pliczek exe - nie jest to instalacyjna wersja (nie wiem nawet czy tak była) Jeśli Amigę odpale z dyskietki z Protrackerem to zapisuje mi na CF normalnie.
Jeśli chodzi o zapis samego modułu to no-problem.
Ktoś coś pomoże bo mi zabrakło argumentów :):) pozdro
[#2] Re: Protracker 3.15 A1200 CF problem save sample

@zeter, post #1

A masz odpowiednie filtry ustawione na rozszerzenia plików? Bo ja miałem podobny problem i chodziło o rozszerzenia plików właśnie (filtr do listowania plików w katalogu).
[#3] Re: Protracker 3.15 A1200 CF problem save sample

@DiskDoctor, post #2

Tzn chodzi Ci o to co masz już w disk op gdzie saveujesz?? W sesie tam gdzie zmieniasz instrument, module, sampler itp ?? No jesli o to chodzi to jasne że mam sample ustawione ;) Jeśli nie o to chodzi to powiedz coś więcej bo nie wiem :)
[#4] Re: Protracker 3.15 A1200 CF problem save sample

@zeter, post #3

Jak wygląda s-s na dyskietce z Protrackerem?
[#5] Re: Protracker 3.15 A1200 CF problem save sample

@Norbert, post #4

Nie wiem za bardzo jak mam Ci odpowiedziec na to pytanie, o coś konkretnie chodzi w tym pliku, bo po otwarciu to widze poprostu okno w którym są jakieś info.. (pod dopusem)

Zrobilem jeszcze tak że tego protrackera przegrałem na partycje systemową do Programs i ogólnie jak narazie wszystkie sample jake chce sobie wyciągnąć i zapisac do katalogu zapisują się. Może ta partycja 2 jest jakaś inna / sprawna inaczej ;), nie wiem o co chodzi ale ważne że śmiga już. Sample przegrywam tam gdzie próbowałem poprzednio - katalog na partycji nr2
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem