[#31] Re: Amiga 500 3D model w 3ds MAX

@Dorian3d, post #30

Stefan chcesz tą choinkę czy nie?
[#32] Re: Amiga 500 3D model w 3ds MAX

@martinflash, post #1

wrzucam filmik z modelowania tej obudowy, jest to wersja timelapse i trwa 10 minut, obecnie robię upload filmu z pełnego modelowania obudowy w czasie rzeczywistym ktory trwa 5 godzin

film
[#33] Re: Amiga 500 3D model w 3ds MAX

@martinflash, post #32

Trochę niefajnie się muzyka zapętla. Sam timelapse czadowy!
[#34] Re: Amiga 500 3D model w 3ds MAX

@teh_KaiN, post #33

wiem że muza pętli ale miałem w dzieciństwie problemy z ProTracker'em i chciałem zeby tak już zostało bo to kawał historii:)
[#35] Re: Amiga 500 3D model w 3ds MAX

@martinflash, post #34

Masakra, strasznie dużo pracy ale efekty bardzo dobry, przynajmniej na moje kaprawe oczko OK
[#36] Re: Amiga 500 3D model w 3ds MAX

@martinflash, post #32

WoW- robi wrażenie OK
[#37] Re: Amiga 500 3D model w 3ds MAX

@martinflash, post #1

gdyby ktoś z Was chciałby wykonać samemu taką obudowę w 3ds MAX to poniżej wrzucam link do mojego tutoriala jak ją modelowałem krok po kroku. Czas projektu 5 godzin. Miłego modelowania.

link do tutoriala
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem