[#1] Moduł na rozpoczęcie tego pięknego roku.
Generalnie uważam, że nie jest to skończony materiał. Ale co tam niech leci: http://www.supershare.pl/?d=018687442 jest to wersja "capture" jak skończę to pewnie będzie do pobrania z modules.pl. moduł jako żywy ma mniej niż 100kb i w całości jest napisany w pt23d, a sample jego wszystkie pochodzą z dysków ST-xx bezpośrednio gotowych do pobrania z AMInet'ów.

Pozdrawiam i wzmacniacz na full!
[#2] Re: Moduł na rozpoczęcie tego pięknego roku.

@groovebox, post #1

przecież to jest mp3, a nie moduł!


czerwona kartka na drzewo! splat
[#3] Re: Moduł na rozpoczęcie tego pięknego roku.

@snajper, post #2

jest to wersja "capture" jak skończę to pewnie będzie do pobrania z modules.pl. O Dżizas, ja p******ę,
[#4] Re: Moduł na rozpoczęcie tego pięknego roku.

@groovebox, post #1

[#5] Re: Moduł na rozpoczęcie tego pięknego roku.

@snajper, post #2

to ja tak przy okazji https://www.youtube.com/watch?v=Mq8py7XzmMs wersja prawie końcowa. siedzi, pije i chrupki Co prawda regulamin konkursu niby takich działań nie aprobuje, ale konkurs kończy się już prawie za 10 godzin, no i sądząc po "rosnącym" zainteresowaniu raczej wiele głosów już się nie pojawi.
może nic wielkiego i niektóre sample ssą, ale to mój debiut siedzi, pije i chrupki
na modules.pl też wysłałem, ale pewnie przed połową miesiąca apdejtu nie będzie.
[#6] Re: Moduł na rozpoczęcie tego pięknego roku.

@groovebox, post #1

"Wersja capture" - ciekawa nazwa dla zrzutu MP3, przyznaję. OK

Ostatnia aktualizacja: 01.01.2016 13:44:50 przez F7sus4
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem