[#1] Instrukcja/ manual do Deluxe Paint
Czy ktos ma moze gdzie instrukcje do DP? Zwlaszcza opis pewnych efektow ktore umozliwia?
[#2] Re: Instrukcja/ manual do Deluxe Paint

@aszu, post #1

Znalazłem tylko do IV AGA.
link

Na ftp filemare może być, ale strasznie dużo szukania by było, a pewnie jak piszę te słowa ktoś w międzyczasie może ci podesłał na pw lepsze rzeczy. Bo tu jaki link nie wstawić to usuną.
[#3] Re: Instrukcja/ manual do Deluxe Paint

@adam_mierzwa, post #2

niech ci matka boska w dzieciach wynagrodzi dobry czlowieku:) to jedyny link, ktory dostalem, nie liczas manuala do dp III on eab.
[#4] Re: Instrukcja/ manual do Deluxe Paint

@adam_mierzwa, post #2

Przyda się, ściągam zanim zniknie
[#5] Re: Instrukcja/ manual do Deluxe Paint

@aszu, post #3

Czy to takie trudne wpisać amiga manuals w google? Gwoli niejasności jest taka strona co wygląda jak wb i jest zbiorem manuali do gier, programów oraz hardware.
[#6] Re: Instrukcja/ manual do Deluxe Paint

@aszu, post #1

Ja chyba mam polską wersję do DpIV .Napisz które strony konkretnie.pozdr
[#7] Re: Instrukcja/ manual do Deluxe Paint

@cholok, post #5

jest taka strona co wygląda jak wb

No raczej po takiej wskazówce ciężko znaleźć. A jest tam manual do V?
Bo o to się rozchodzi że wpisać w Google nietrudno, tylko wyniki mało ciekawe. Manuale są, ale albo do starszych wersji programu, albo po niemiecku.
Swoją drogą ciekawe czy są gdzieś oryginały w sensie pdf, bo jakość skanów niekiedy jest słaba.
[#8] Re: Instrukcja/ manual do Deluxe Paint

@adam_mierzwa, post #7

http://amiga-manuals.xiik.net/amiga.php
[#9] Re: Instrukcja/ manual do Deluxe Paint

@adam_mierzwa, post #7

Przewrotnie wskazówką jest pierwsze pytanie. Jeśli to jest trudne, no to trudno.
[#10] Re: Instrukcja/ manual do Deluxe Paint

@adam_mierzwa, post #2

Jutro w pracy drukuję i binduję :D Dzięki!
[#11] Re: Instrukcja/ manual do Deluxe Paint

@Vato, post #10

Na yt jest dużo video-podręczników:
https://www.youtube.com/watch?v=dJSZTJliLwM
Czy książka "deluxe paint w ćwiczeniach" jest dobra?
[#12] Re: Instrukcja/ manual do Deluxe Paint

@Mikrobi, post #11

Książka jest nawet spoko, na pewno bardziej warto się z nią zapoznać niż nie ;), ale jak coś to te same ćwiczenia masz w magazynie Amiga rocznik 93/94, a magazyn Amiga jest dostępny w sieci za free i to oficjalnie.
[#13] Re: Instrukcja/ manual do Deluxe Paint

@zeter, post #12

Albo u mnie w szafie na dole :D
Dzięki!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem