[#1] [animacja] Lemingi i pies! ;)
Hej!

Może żeby nieco rozładować napiętą sytuacje na forum ;) przedstawie Wam kolejną animacje z cyklu pixel nation, tym razem kontynuacja serii z Lemingami :) W tej odsłonie lemingi zechcą zabawić się na bandzi skacząc z dużego psa, czy im to wyjdzie… jak się to zakończy :):) ZOBACZ TERAZ :):)
Miłego odbioru
[#2] Re: [animacja] Lemingi i pies! ;)

@zeter, post #1

OK
[#3] Re: [animacja] Lemingi i pies! ;)

@zeter, post #1

Bardzo fajny efekt przestrzenny dwuwymiarowych lemingów. W jakim programie montujesz filmiki?
[#4] Re: [animacja] Lemingi i pies! ;)

@zeter, post #1

Świetne! OK
Może to moja wada wzroku, skakankę słabo trochę widzę na koniec. Reszta perfekcyjna! OK
[#5] Re: [animacja] Lemingi i pies! ;)

@Koyot1222, post #4

Dzięki! Ze wzrokiem masz wszystko OK, po prostu źle ich nagrałem, widzisz jaki prześwietlony film :):) za duzo światla tam wpadło dlatego slabo widac ;)

@Roman. 80% after effects 20% Grafx2 ;)

Ostatnia aktualizacja: 13.03.2017 14:35:21 przez zeter
[#6] Re: [animacja] Lemingi i pies! ;)

@zeter, post #1

OK
[#7] Re: [animacja] Lemingi i pies! ;)

@zeter, post #1

Fajnie a i udźwiękowienie zacne OK
[#8] Re: [animacja] Lemingi i pies! ;)

@sachy, post #7

Tak od linka do linka i trafiłem na to:
https://www.youtube.com/watch?v=n75p1IHZLcU
Technika daleka od Pixel Nation ale humoru nie brakuje.
[#9] Re: [animacja] Lemingi i pies! ;)

@zeter, post #1

Sorki za OT ale jak dodać zdjęcie z własnego HDD PC do posta żeby się wyświetlało?
[#10] Re: [animacja] Lemingi i pies! ;)

@zeter, post #1

Spoko OK
[#11] Re: [animacja] Lemingi i pies! ;)

@zeter, post #1

Zabawne i bardzo fajne :)
[#12] Re: [animacja] Lemingi i pies! ;)

@kubaslonka, post #9

Jeśli nie masz własnego miejsca "w chmurze" to wrzuć do swojej galerii w PPA. Po zatwierdzeniu przez administrację zdjęcia, smarujesz post z podlinkowanym obrazkiem.
[#13] Re: [animacja] Lemingi i pies! ;)

@zeter, post #1

Bez urazy, ale wcześniej widziałem lepsiejsze rzeczy Twojej produkcji. Zatem poziom spada niestety... ile na to poświęciłeś czasu? Wygląda, że niedużo.
[#14] Re: [animacja] Lemingi i pies! ;)

@zmiennik, post #13

Zrob lepiej
[#15] Re: [animacja] Lemingi i pies! ;)

@Blendor, post #14

Co to za komentarz w ogóle? Mam mu ćwierkać i cukrować mimo, że mi się nie podoba tak jak poprzednie produkcje?
Może Ty potrafisz być fałszywy, ja nie... Sam "zrób lepiej".

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2017 16:49:29 przez zmiennik
[#16] Re: [animacja] Lemingi i pies! ;)

@zeter, post #1

"Zabiles" jednego lemminga w 0:38 ;)
Po prawej stronie skakanki.
[#17] Re: [animacja] Lemingi i pies! ;)

@zmiennik, post #15

Spoko, nie musisz mu ćwierkać :) a już cukrować to broń Boże, lekarz zabronił :) Jasne ze nie musi sie podobac.

@Phibrizzo - Ale wyłapałeś wtope OK Czas do okulisty, wzrok się pogarsza. ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem