[#1] [zdjęcia] Sesja z Amig± w tle :)
Jaki¶ czas temu powstała sesja o temacie 'nineties-geek-girl'. Ponieważ zdjęcia zostały już opublikowane, to pozwalam sobie je podlinkować:
1. maxmodels 1
2. maxmodels 2 (to zdjęcie należy do serii, więcej tu)
Wszyscy którzy przyczynili się do powstania zdjęć s± wymienieni w linkach.
Na pierwszym zdjęciu wprawne oko dostrzeże 7 tytułów dobrze znanych każdemu amigowemu graczowi. Reszta na zdjęciu jest raczej oczywista ;).
Enjoy! :)
[wyróżniony] [#2] Re: [zdjęcia] Sesja z Amig± w tle :)

@baderman, post #1

Ładna modelka, ciekawy pomysł, dobrze o¶wietlone i skadrowane.
Jedyne do czego bym się przyczepił, to wył±czony monitor Amigi - tam powinna się wy¶wietlać "żebrz±ca r±czka". Byłoby to trudne, ale technicznie możliwe - aparat na statywie, jedno ujęcie bez modelki, ¶wiatło zastane - sfotografowany ekran. Drugie ujęcie przy użyciu lampy błyskowej, potem poł±czone w fotoszopie.

Zdjęcie z modelk± trzymaj±c± Amigę - miodzio :).

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2017 19:12:52 przez poweredjj
[#3] Re: [zdjęcia] Sesja z Amig± w tle :)

@baderman, post #1

Cooo?! Szłapami po Fronierze?! Grrrrr!!!





Ostatnia aktualizacja: 16.05.2017 19:28:19 przez Vato
[#4] Re: [zdjęcia] Sesja z Amig± w tle :)

@baderman, post #1

AmiGiry lulz
[#5] Re: [zdjęcia] Sesja z Amig± w tle :)

@Vato, post #3

WFT !?!

syrami po amigowych hiciorach ? ..i to niby ma byc fajne?

buuu! buuu! czerwona kartka
[#6] Re: [zdjęcia] Sesja z Amig± w tle :)

@poweredjj, post #2

Przypomina mi się historia opowiadana onegdaj przez Marka Pampucha, że w wydawnictwie Lupus robili zdjęcia na okładkę którego¶ z czasopism w stylu "naga modelka trzyma komputer w strategicznych miejscach". Mieli nawet pomysł, żeby kreatywnie wykorzystać do takiej sesji Amigę i jej myszkę, ale niestety kiedy się dowiedzieli ile kosztuje sesja z modelk± zrzedły im miny.

Nie sugeruję, broń Boże, żeby próbować powtórzyć rzecz cał±, tylko przytaczam anegdotę sprzed lat.
[#7] Re: [zdjęcia] Sesja z Amig± w tle :)

@recedent, post #6

Słynne "szczucie cycem" to był częsty patent na "markieting" w latach 90tych.
Tu, jak s±dzę, nie ma w±tpliwo¶ci, że nikt takich zamysłów nie miał :).
A wszystkim przejętym losem pudełek od gier - mogę tylko o¶wiadczyć że zarówno stopy modelki jak i pudełka nie uznały najmniejszego uszczerbku :).
Sama Ami na tę sesję miała kompletne nowe szatki: now± obudowę i klawiaturę NOS ;).
[#8] Re: [zdjęcia] Sesja z Amig± w tle :)

@baderman, post #7

"Szczucie cycem" (może nie dosłownie) do dzi¶ jest częstym patentem w marketingu...
[#9] Re: [zdjęcia] Sesja z Amig± w tle :)

@selur, post #5

WFT !?!

syrami po amigowych hiciorach ? ..i to niby ma byc fajne?


Ble fuj, ohyda głow± w mur wymiotuje
[wyróżniony] [#10] Re: [zdjęcia] Sesja z Amig± w tle :)

@baderman, post #1

Super! A ta cała seria sesji poza amigowych rewelka jak dla mnie brawo! !!!
[#11] [post oznaczony jako OT] wy¶wietl Re: [zdjęcia] Sesja z Amig± w tle :)
[#12] Re: [zdjęcia] Sesja z Amig± w tle :)

@baderman, post #1

Hehe widzę że ten kolo od zdjęć to fetyszysta stóp :) No cóz jednych krec± cyce inncyh inne rzeczy ok, racjaOK
[#13] Re: [zdjęcia] Sesja z Amig± w tle :)

@baderman, post #1

Workbenchowałbym
[#14] Re: [zdjęcia] Sesja z Amig± w tle :)

@baderman, post #1

Faajnneee
[#15] Re: [zdjęcia] Sesja z Amig± w tle :)

@selur, post #11

Selur jak zawsze optymizm bije z Twoich postów ;) . Co do samej sesji to jak najbardziej ok. Dziewczyny sympatyczne, zdjęcia bez nachalnej w obecnych czasach wszędobylskiej golizny - aby tylko zaistnieć.
[#16] Re: [zdjęcia] Sesja z Amig± w tle :)

@recedent, post #6

Taki kalendarz zrobiła grupa Metalvotze, o ile pamiętam 2008 rok to był i różne komputery, ale była też Amiga. Miałem jeden egzemplarz, ale raczej wyrzuciłem dawno temu. U Deadmana pewnie wci±ż wisi na ¶cianie :)
[#17] Re: [zdjęcia] Sesja z Amig± w tle :)

@Fei, post #16

U mnie też by wisiał do dzisiaj
[wyróżniony] [#18] Re: [zdjęcia] Sesja z Amig± w tle :)

@baderman, post #1

Kurde, fajnie jakby zrobić z ni± amigowy kalendarz albo jakie¶ plakaty OK
[#19] [post oznaczony jako OT] wy¶wietl Re: [zdjęcia] Sesja z Amig± w tle :)
[#20] Re: [zdjęcia] Sesja z Amig± w tle :)

@_arti, post #18

Kurde, fajnie jakby zrobić z ni± amigowy kalendarz albo jakie¶ plakaty


¦wietny pomysł, zdjęcia również.
[#21] Re: [zdjęcia] Sesja z Amig± w tle :)

@selur, post #5

Zdecydowanie podzielam zdanie selura... Te syry kompletnie niepotrzebne i raczej wzbudzaja odraze we mnie jesli juz. Gdyby nie to, byloby calkiem spoko.
[#22] [post oznaczony jako OT] wy¶wietl Re: [zdjęcia] Sesja z Amig± w tle :)
[#23] Re: [zdjęcia] Sesja z Amig± w tle :)

@Axi0maT, post #21

Zdecydowanie podzielam zdanie selura... Te syry kompletnie niepotrzebne


Może obaj powinni¶cie trochę zadbać o własne stopy,
bo jaki¶ dziwne macie skojarzenia, syr ??? buuu!
.
[#24] Re: [zdjęcia] Sesja z Amig± w tle :)

@rePeter, post #23

[#25] Re: [zdjęcia] Sesja z Amig± w tle :)

@baderman, post #1

Pomysł na sesję zdjęciow± jest fajny, ale fetysz stóp wszystko psuje.
[#26] Re: [zdjęcia] Sesja z Amig± w tle :)

@rePeter, post #23

Wara od moich stop. Jak czujesz potrzebe podziwiania syr to wyciagniej swoja noge z gumofilca i ogladaj do woli. Skojarzenia rozne moga byc - jakby pokazac zdjecie dupy to jednemu skojarzy sie z laniem po tylku od taty, innemu z analnymi igraszkami w ciemnej bramie, a jeszcze innemu z hemoroidami. To chyba logiczne ze kazdy z nas jest inny wiec dlaczego nie mozna niby wyrazic swojej opinii na ten temat skoro zdjecie zostalo zaprezentowane publicznie na forum? Ktos kto to robi powinien liczyc sie z potencjalna krytyka, szczegolnie ze strony osob ktore nie uwazaja stop za cos ladnego lub nawet seksownego. Wiem jednak ze sa takie fetysze i niektorych moze to krecic. Widac ja z selurem do tego grona nie nalezymy.
[#27] Re: [zdjęcia] Sesja z Amig± w tle :)

@Axi0maT, post #26

Może zrobimy ankietę?
[#28] Re: [zdjęcia] Sesja z Amig± w tle :)

@baderman, post #1

Bardzo fajne jest to drugie zdjęcie, samej twarzy (a'la portretowe) OK

Patrz±c na twoje inne zdjęcia, widzę, że rzeczywi¶cie lubisz palce- nie tylko u r±k ok, racja
[#29] Re: [zdjęcia] Sesja z Amig± w tle :)

@Creonix, post #27

[#30] Re: [zdjęcia] Sesja z Amig± w tle :)

@BULI, post #28

Chciałem zaznaczyć, że nie jestem autorem zdjęć. Ja jedynie udostępniłem Amigę, osprzęt i gry do sesji. Wydawało mi się to oczywiste, ale zaznaczyłem, że wszyscy współautorzy s± opisani w linkach (fotograf, modelka, wizażystka). Jak widać, ksywy "baderman" tam nie ma :).

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2017 22:07:30 przez baderman
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane s± tzw. cookies (ciasteczka). Służ± ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jeste¶my zobowi±zani do poinformowania Cię o tym w wyraĽniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przegl±darki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem