[#1] Yerzmyey na BandCamp
Niewiem czy wiecie, ale znany tu i ówdzie gość, legitymujący się xywą "Yerzmyey" opublikował właśnie swoje albumy na platformie "streamingowej" BandCamp. Dla tych którzy jeszcze o nim nie słyszeli, krótkie info. Yerzmyey to muzyk wykorzystujący w swojej praktyce kompozytorskiej najróżniejsze komputery retro. Nie używa ich jako sekwencerów, nie sampluje paru brzmień na krzyż i nie składa ich potem na blaszaku. On po prostu tworzy na PRAWDZIWYM retro sprzęcie! Począwszy od ZX81, przez Atari, C64 po Amigi i Atari Falcon. Nagrywa muzykę z pogranicza electro, lo-fi, synthwave i chiptune (choć nie są mu też obce wycieczki w stronę tzw. szkoły berlińskiej). Yerz udostępnia swoje nagrania za free, można jednak w ramach dobrowolnej gratyfikacji zakupić pełne albumy za symboliczną opłatą.

https://yerzmyey.bandcamp.com/

Podrzucam to info w imieniu Yerzmyey'a, który pewnie nigdy by się nie pochwalił swoją obecnością na BandCamp .
[#2] Re: Yerzmyey na BandCamp

@MarX, post #1

I na każdym party (na którym gra) można od niego kupić bardzo ładne CD za cenę bardzo symboliczną i dostać do tego autograf.
Ładnie mi grają w autku gdy jeżdżę do pracy :D

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2017 11:50:06 przez Vato
[#3] Re: Yerzmyey na BandCamp

@Vato, post #2

Też mam kilka takich cd. Niestety pod wpływem ciepła wakacyjnego nadruk jednej z płyt "spłynął" i przestała działać. Muszę sobie nagrać ją samemu. Przypomniałem sobie, że udostępnia też muzykę na stronie link gdzie do pobrania są całe albumy. Oczywiście nie zachęcam do pobierania bez gratyfikacji. Mnie kolega najbardziej kojarzy się z AY. Ostatnio chodzi mi po głowie muzyczka z gry Mysterious Dimensions link

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2017 12:01:15 przez misiek2
[#4] Re: Yerzmyey na BandCamp

@MarX, post #1

Super- dzięki za cynk OK
[#5] Re: Yerzmyey na BandCamp

@BULI, post #4

Super muza OK
[#6] Re: Yerzmyey na BandCamp

@MarX, post #1

Yerzmyey jest na PPA ! szeroki uśmiech
[#7] Re: Yerzmyey na BandCamp

@Hubez, post #6

Fajna muza zaraz zassam
[#8] Re: Yerzmyey na BandCamp

@MarX, post #1

chyba lepiej tu sie to wszsytko prezentuje
[#9] Re: Yerzmyey na BandCamp

@MarX, post #1

Dzisiaj ukazał się nowy album Yerzmyey'a - Death Squad. Miłego słuchania!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem