[#1] Wspólny kawałek w ProTrackerze.
Cześć. Nazywam się Przemek i zachęcam do współpracy. Idąc w ślady eXTenDa i narzekań z Waszej strony, że w ReNoise, że Amiga nie odegra. Jestem gotów przyjąć na klatę wyzwanie w postaci stwora w ProTrackerze. Skoro ograniczenia wynikające z ProTrackera to 30 sampli, sugeruję (w zależności od chętnych), aby każdy miał po 5-7 swoich sampli. Wszystkie chwyty dozwolone. Każdy może korzystać ze swoich sampli jak i innych kolegów. Mało tego tracki czy to zmiksowane czy też nie. To żadna ujma, a wręcz jak dla mnie "kreatywność". Walczymy do upadłego. Skłaniałbym się tutaj raczej w stronę PT2.3d, czyli max na sampla 64k. Oczywiście wszystkie piski & trzaski mile widziane. Ktoś chętny?

Pozdro Andrzej.

Ostatnia aktualizacja: 17.08.2017 08:42:49 przez groovebox
[#2] Re: Wspólny kawałek w ProTrackerze.

@groovebox, post #1

Przed Riverwashem nie ma szans. W zasadzie przed RKLE też.
Także dołączę w listopadzie jak coś ;)
[#3] Re: Wspólny kawałek w ProTrackerze.

@AceMan, post #2

tracka się pisze w parę sekund. nie świruj, że do listopada :)
[#4] Re: Wspólny kawałek w ProTrackerze.

@groovebox, post #3

Trzeba te parę sekund znaleźć w codziennym grafiku ;)
A na RW/RKLE zostało jeszcze 7 zaków do napisania o_O

Anyway, zacznijcie, może faktycznie rzutem na taśmę coś doklepię.
W sumie ostatnio też tak było :)
[#5] Re: Wspólny kawałek w ProTrackerze.

@AceMan, post #4

Właśnie chciałbym, żeby kawałek rozpoczynał ktoś inny niż ja. Wiedziałem, że mogę na Ciebie liczyć.

ps. pomóc/wyręczyć Cię przy którymś z nich?

ps2. ide se na modules.pl posłuchać modułów :) cześć!

Ostatnia aktualizacja: 17.08.2017 09:12:14 przez groovebox

Ostatnia aktualizacja: 17.08.2017 09:22:54 przez groovebox
[#6] Re: Wspólny kawałek w ProTrackerze.

@groovebox, post #5

Ja rzuciłem pomysł wspólnego kawała w Renoise'ie ale przy okazji dałem początek. Skoro pomysł wspólnego modułu PT jest Twój - powinieneś pójść za ciosem i zrobić coś na start, żeby zachęcić. :)
[#7] Re: Wspólny kawałek w ProTrackerze.

@XTD, post #6

Słusznie. Przecież to żaden problem. :)
[#8] Re: Wspólny kawałek w ProTrackerze.

@groovebox, post #7

Hej

Jako, że mi się przypomniało oraz korzystając z wolnego piątku/sobotę przy z zużyciu czasu w liczbie 4h45m rozpoczynam:
Chipowy z retro beatem z dysków st-xx. kto się odważy dołączyć :)? Jasnym jest, że nie musi być chipowo ale, może.

moduł:
katarynka 09#09#17.ZIP

I do bezpośredniego odsłuchu (lo-fi):
Play

Pozdro & Zapraszam.


Ostatnia aktualizacja: 09.09.2017 03:38:11 przez groovebox

Ostatnia aktualizacja: 09.09.2017 03:38:29 przez groovebox

Ostatnia aktualizacja: 09.09.2017 03:39:09 przez groovebox
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem