[#1] Płyta "CLOSER" - zapraszam do słuchania
Płyta "Closer" w wersji na CD rozeszła się niemal w całości na Load Error 2017. Ostatnie 3 sztuki są już zarezerwowane.

Dzisiaj natomiast, zgodnie z obietnicą, udostępniam ją na mojej stronie w pełnej wersji do odsłuchania.

http://www.xtd.evil.pl/?sel=closer

Ci, którzy w dziale "PASS" na stronie wprowadzą hasło "Amy", zobaczą również moje prywatne komentarze do utworów.

Dla wspierających płyta jest również dostępna w "Strefie Specjalnej" w postaci bezstratnej (FLAC+CUE). Być może, jeżeli będą chętni, dorobię płyty również w postaci fizycznej (jeżeli jeszcze są jacyś chętni do zakupu fizycznego nośnika).

Dziękuję tym, którzy na mnie głosowali na Load Error 2017 (1 miejsce w chip compo oraz 2 miejsce w tracker compo) oraz pozdrawiam wszystkich, z którymi dane mi było porozmawiać na party.

Życzę miłego słuchania płyty - mam nadzieję, że komuś się spodoba.
[#2] Re: Płyta "CLOSER" - zapraszam do słuchania

@XTD, post #1

Dziękuje i czekam na fizyczna płytę z okładką , do kolekcji.
[#3] Re: Płyta "CLOSER" - zapraszam do słuchania

@XTD, post #1

A w ogóle to komentarze mile widziane. :)
[#4] Re: Płyta "CLOSER" - zapraszam do słuchania

@XTD, post #3

Jeżeli ktoś jest zainteresowany fizycznym nośnikiem mojej nowej płyty "Closer" (http://www.xtd.evil.pl/?sel=closer) i chciałby ją nabyć na party Silly Venture, proszę o informację mailową na xtd@xtd.evil.pl.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany zakupem ale nie będzie go na party - również proszę o maila.

Pozwoli mi to na obliczenie potrzebnego nakładu oraz ułatwi kontakt z kupującymi.
[#5] Re: Płyta "CLOSER" - zapraszam do słuchania

@XTD, post #4

Dzięki wszystkim za miłe opinie (nawet jeżeli przekazane jedynie prywatnie). :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem