[#1] IKONKA.info
Czy ktos mógłby nam pomóc i przerobic grafikę png na Amigowa ikonkę? Mam dwie grafiki od Koyota kliknieta i nie kliknieta. On laik z wb ikonami a ja lamer bez systemu z datatypimi :)
[#2] Re: IKONKA.info

@juen, post #1

Na 200% są programiki na Amigę do pzrerabiania plików graficznych na ikonki. Sam nie pomoge niestety.
[wyróżniony] [#3] Re: IKONKA.info

@juen, post #1

Mogę spróbować, ale sukcesu obiecać nie mogę W normalnej 4-kolorowej palecie, czy jakieś większe wymagania?
[#4] Re: IKONKA.info

@Stoopi, post #2

A czy w edytorze ikon na WB nie ma opcji wczytaj iff-a?
[#5] Re: IKONKA.info

@juen, post #1

Dawaj. szeroki uśmiech
Zrobię to na telefonie pod emulatorem

Ostatnia aktualizacja: 25.12.2018 19:13:14 przez Norbert
[#6] Re: IKONKA.info

@juen, post #1

Ja wiem ze są ale szukam fachowej pomocy kto zrobi bez problemu. Ikonki nie są w iff i nie są przystosowane do bycia ikonami dlatego proszę o pomoc :) widzę pw od Mandiego to póki co mu podeślę i może uda mu się machnac.dzieki za odzew :)
[#7] Re: IKONKA.info

@juen, post #1

Polecam Iconian. Można wczytać dowolną grafikę (datatype) i przerobić na ikonki.

Edit: Ups, nie doczytałem że bez datatype. Ale chyba niektóre formaty wczytuje bez nich (IFF?). Jakby co mogę je Iconianem tobie przerobić.

Ostatnia aktualizacja: 25.12.2018 19:52:08 przez Solo Kazuki
[#8] Re: IKONKA.info

@juen, post #1

A ppaint nie ogarnie tego ? Ja w nim robiłem ikonki zarówno 4 kolorowe jak i newicons.
[#9] Re: IKONKA.info

@juen, post #1

IconEdit z 3.9 to ogarnaia w 2 minuty.
Jak cos moge to sprobowac ogarnac.

Ostatnia aktualizacja: 25.12.2018 20:31:44 przez Phibrizzo
[#10] Re: IKONKA.info

@juen, post #1

Wydaje mi sie ze dalbym rady Wam pomöc.
[#11] Re: IKONKA.info

@juen, post #1

Ja również deklaruję możliwość pomocy.
[#12] Re: IKONKA.info

@Hexmage960, post #11

Dziękuję wszystkim za uwagę i chec pomocy i Mandiemu za podesłanie finałowego pliku :)
Ps: Hexmage pisałem Ci pw około miesiąc temu w tej sprawie ale chyba nie zauważyłeś :D
[#13] Re: IKONKA.info

@juen, post #12

Rzeczywiście, 4 grudnia. Chyba przeczytałem wiadomość, a potem zapomniałem.

Fajnie, że dzięki koledze Mandiemu macie już ikonę.

Ostatnia aktualizacja: 26.12.2018 10:07:11 przez Hexmage960
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem