[#1] h4xx0r tales
korzystając z okazji, że wirus i że w święta można legalnie mieć spokój, zapraszam państwa na nowy odcinek chakerskiego wybitnie dezinformacyjnego periodyka. 😺
To pierwszy odcinek zrobiony w Dawinczim Rezolwie, dlatego parę dni zeszło mi na jego sklejaniu‼
W tym odcinku nauczycie się, jak poprawnie zblasterować wompierza️



w poprzednich odcinkach:
MorphOS cz. 2
MorphOS cz. 1
Super Turr
[#2] Re: h4xx0r tales

@snajper, post #1

Zhakuj yt i dodaj napisy.
[#3] Re: h4xx0r tales

@snajper, post #1

Głos mam jak by mu ktoś majstrował przy

Nie da się tego słuchać.
wymiotuje
[#4] Re: h4xx0r tales

@Dorian3d, post #3

* ma

Ostatnia aktualizacja: 12.04.2020 17:24:00 przez Dorian3d
[#5] Re: h4xx0r tales

@snajper, post #1

niech Moderacja zbanuje ten SYF z jutuba
[#6] Re: h4xx0r tales

@selur, post #5

Straszne. 🤮
[#7] Re: h4xx0r tales

@mwb113, post #6

Poprawiłem troszkę wyrazistość bo nie szło dobrze zrozumieć. Pierwsze 5 minut.
https://voca.ro/kx2YkHEdfCA
[#8] Re: h4xx0r tales

@amikoksu, post #7

Panie i Panowie !!

najnowszy cover SNAJPERA na zywo...
i spiewamy wszyscy razem ASZ ASZ Tańczący banan Tańczący banan Tańczący banan


[#9] Re: h4xx0r tales

@Dorian3d, post #3

no ja sobie sam majstruję, przed śniadaniem i czasami wieczorem po treningu. Coś jeść trzeba

@selur
lepiej powiedz, co Ty robisz w tej wersji amikoksa w tle na 0:07 i 0:33 (dalej nie sprawdzałem). Ja rozumiem, że wielu tutaj pragnęło ten głos usłyszeć, no ale że aż tak...

Ostatnia aktualizacja: 12.04.2020 20:48:10 przez snajper
[#10] Re: h4xx0r tales

@selur, post #8

To kanał Snajpera? Jeżeli tak, to wybaczam wszelaki spam i offtop.
[#11] Re: h4xx0r tales

@Pimpator, post #10

A co to za ulgi jakieś? bo kilku zębów nie ma?
[#12] Re: h4xx0r tales

@snajper, post #1

to do hejterów! Zza monitora i do tego podczas kwarantanny to hejterzy są mocni!



Ostatnia aktualizacja: 14.04.2020 22:27:07 przez snajper
[#13] Re: h4xx0r tales

@snajper, post #12

Tiger powrócił welcome!
[#14] Re: h4xx0r tales

@snajper, post #12

Miałem podobną bluzę.

A gdzie kupiłeś tę koszulkę bo wpadła mi w oko i bym sobie sprawił?
[#15] Re: h4xx0r tales

@snajper, post #12

Poproszę wersję z głosem jak "świadek TVNu".
[#16] Re: h4xx0r tales

@snajper, post #1

w dzisiejszym odcinku na szybko i na pół-poważnie o morphosie, a mianowicie o widele przez DVI. Wczoraj odkryłem mianowicie, że mam do tego wolny kabelek, więc kombinowanie przez przejściówkę DVI na D-Sub, jak to miało miejsce do wczoraj, jest zbędne. Tymczasem okazało się...!!!

W zasadzie miał to być post z opisem problemu w dziale MorphOS, ale zdecydowałem się na nakręcenie specjalnego h4xx0r talesa, bo w sumie i tak używam tego systemu 2 godziny rocznie.
idę na obiadek.



Ostatnia aktualizacja: 26.04.2020 18:52:35 przez snajper
[#17] Re: h4xx0r tales

@snajper, post #16

Okej, przyznam szczerze, że dla mnie to hit dnia ;)
Jeśli na VGA jest lepiej niż na DVI to tylko jedno pozostaje.
#piec
[#18] Re: h4xx0r tales

@snajper, post #16

Czyli nie polecasz Morphosa.
[#19] Re: h4xx0r tales

@amikoksu, post #18

Z powodu wadliwego kabla DVI.
[#20] Re: h4xx0r tales

@Norbert, post #19

W imieniu snajpera publikuje jego najnowszy filmik i przepraszam za brak tego, w ktorym snajpipi spiewa karaoke.




pozdro ziomeczki OK
[#21] Re: h4xx0r tales

@selur, post #20

Czy tylko ja mam wrażenie że snajper jak pokazuje się przed kamerą to jest bardziej wylewny, zamaszysty? Może sobie myśli że skoro mnie już widać to trzeba iść na całość.

Ostatnia aktualizacja: 27.04.2020 09:22:19 przez amikoksu
[#22] Re: h4xx0r tales

@snajper, post #16

Ehhh... na moje oko to jest źle ustawiony monitor, proponowałbym boot z CD lub pena na czysto i zweryfikowanie parametrów. Zakładam, że boot z czystego systemu wykryje Twój monitor prawidłowo.
[#23] Re: h4xx0r tales

@RadziN, post #22

ok, zobaczymy.

@Norbert przy czym ten sam "wadliwy kabel DVI" wcześniej działał bezproblemowo na PC. Do tego zauważyłem, że MOS też raz na kilka prób zatrybi i obraz jest ok. Później po kolejnej zmianie trybu (na ten sam) znów zaczyna świrować.
[#24] Re: h4xx0r tales

@snajper, post #23

A spróbuj jeszcze usunąć (albo zrename'ować) MOSSYS:Libs/ddc.library i zobacz co będzie po restarcie.
[#25] Re: h4xx0r tales

@snajper, post #23

Ja mam podłączony monitor VGA => DVI karta w kompie kablem z konkretnymi filtrami firma chyba Thomson. Przejściówki były kapryśne, np. na MM nie odpaliłem wcale obrazu, kabel pomógł. Ten wygląda podobnie jak mój. Jest grupy i ma wspomniane filtry.

Ostatnia aktualizacja: 28.04.2020 09:00:18 przez KM_Ender
[#26] Re: h4xx0r tales

@recedent, post #24

po pierwszym restarcie obraz był stabilny (w sensie bez drgania). Po drugim było gorzej, po kolejnych jeszcze gorzej. Ale to pewnie nie miało związku.
W każdym razie problem już sobie rozwiązałem.
[#27] Re: h4xx0r tales

@snajper, post #26

gdy już każdy myślał, że Mały Haker umar - oto jest! Nowy oćcinek!
W dzisiejszym odcinku przyjrzymy się hejgugowi, dokonując szczegółowej analizy i testów funkcjonalności. UWAGA: w odcinku występują brzydkie wyrazy. Obraźliwe też (hejgugu się obraził), oraz nagość. Ponadto akcenty amigowe. Jest to też pierwszy Mały Haker w 60 efpeesach! Nic tylko oglądać, lajkować i subskrajberować!

w tym odcinku udział wzięli:
- mały haker
- hejgugu
- krzesło
- bluza dresowa marki adidas(r)

P.S. końcowe napisy lecą trochę za prędko - pewnie dlatego, że wkleiłem je z wcześniejszego odcinka, który nie miał tak dużo efpeesów. Poprawiać już mi się tego nie chciało, bo renderowanie trwa pół godziny, a wrzucanie na jutuba nie wiadomo ile trwa, bo jak wczoraj wieczorem przesłałem, to do tej pory ma status "Weryfikacja jest w toku". x| Początkowo nawet im profilaktycznie powiedziałem, że to jest 18+, a mimo tego dalej była weryfikacja jest w toku. Nie wiem nawet, czy w zaistniałej sytuacji filmik się tu wyświetli, i może mój cenny post pójdzie na marne. Pewnie zaraz zbanują mi konto za brzydkie wyrazy. Coś ten jutub zaczyna mnie powoli wpieniać. Podobbnie zresztą jak gugu - jeśli chodzi o szukanie ładnych pań, to gugu kuleje i tutaj yandex kładzie go jedną ręką. Z drugiej strony lepsze gugu niż duckduckgo, które poza ochroną prywatności nie oferuje praktycznie nic. Początkowo dawał radę, ale od dłuższego czasu zwracane przez niego wyniki to jakiś totalny bełkot, dlatego wróciłem do gugu - moją prywatność i tak już rozszarpał na strzępy fejzbok i różne "zgadzam się" wypluwane na wstępie przez każdą stronę.



Ostatnia aktualizacja: 03.09.2021 14:30:04 przez snajper
2
[#28] Re: h4xx0r tales

@snajper, post #27

oto długo wyczekiwany kolejny odcinek! Tańczący banan
dzisiaj hakujemy C&C, rozbieramy kota i robimy dźwięk wireless do Amigi❗



Ostatnia aktualizacja: 24.04.2022 05:14:49 przez snajper
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem