[#1] Program na odstresowywanie :P
Witam
Część z Was wzięła się za pisanie programów. Wobec tego postanowiłem też dać swoje przysłowiowe 2 grosze. To co stworzyłem nie jest czymś wielkim. Lecz zwykłą malutką aplikacją. Napisałem ją dla zabawy. Na wstępie zaznaczam, że mój programik nie służy do szerzenia nienawiści. Jego celem jest wirtualne odstresowywanie użytkowników. Program jest bezpłatny i powinien działać na każdej Amidze Pozdrawiam


||
||
||
||
||
\/
Link do pobrania.
5
[#2] Re: Program na odstresowywanie :P

@p0su, post #1

Szacun ze wam sie jeszcze po robocie klepac
1
[#3] Re: Program na odstresowywanie :P

@p0su, post #1

Pod 3.9 na Warpie1200 dziala. Poziom nienawisci mi nie wzrosl, program jest bezpieczny:)
[#4] Re: Program na odstresowywanie :P

@p0su, post #1

Program ma potencjal.
Mozxnaby co iles ciosow dodawac rozne elemety graficzne typu, szramy, zadrapania, ukruszone zeby, podbie oczy itp itd
[#5] Re: Program na odstresowywanie :P

@Phibrizzo, post #4

zarażenie świądem byłoby ciekawe.
[#6] Re: Program na odstresowywanie :P

@Phibrizzo, post #4

@Phibrizzo
...Mozxnaby co iles ciosow dodawac rozne elemety graficzne typu, szramy, zadrapania, ukruszone zeby, podbie oczy itp itd

Celowo pominąłem taką możliwość. Ponieważ ktoś mógłby znaleźć paragraf i pozwać mnie za niszczenie wizerunku. Pozdrawiam

@fazior
Pod 3.9 na Warpie1200 dziala. Poziom nienawisci mi nie wzrosl, program jest bezpieczny:)

:) Ok OK

Ostatnia aktualizacja: 25.08.2021 22:32:55 przez p0su
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem