[#1] MegaMix 2000
test Bassoon Trackera. siedzi, pije i chrupki
Jessie Frye x Ken Laszlo x IK+ Megamix

[#2] Re: MegaMix 2000

@snajper, post #1

w ramach odkurzania starszych projektów zrobiłem tu mały apgrejd.



a tu Fukkireta po kilku apgrejdach (osobnych wątków nie będę zakładał, bo wiadomo, jak to się skończyło ostatnim razem 😒 a nie chcę, żeby Selur dostał w końcu permbana). Pożyczyłem sobie kilka sampli z Battle Squadron, Zoola 2 i pewnie czegoś jeszcze. Wersja bez wokalu i z wokalem (doklejonym w postprodukcji). Oraz dla porównania oryginał. Niestety jutub mi obcina kawał głośności, a grzebanie się z tym w Fairlight w DaVinci Resolve, żeby odpowiednio wyregulować, to dla mnie nadal czarna magia.
poza tym i tak parę nutek jest tu poza skalą, więc każdy normalny tracker w najlepszym wypadku będzie tam fałszował.








linki do d/l, jakby ktoś chciał sprawdzić, czy mu zagra dobrze:
drugi
pierwszy

Ostatnia aktualizacja: 28.01.2024 23:08:58 przez snajper
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem