[#1] Freedom
męczyłem się z tym od czwartkowego wieczora. %|
zasadniczo miał być tylko track obrobiony audacitem, wersja extended według mej wizji artystycznej i z podmienioną końcówką (oryginał - https://amigaremix.com/files/3427/ALPA_-_Turrican_II_-_Freedom_Wish_I_was_in_Bergen_Remix.mp3). A wczoraj stwierdziłem, że zajebiste tracki wymagają też zajebistej oprawy wizualnej. I tym sposobem kolejna godzina... dwie... 10... 24... zleciały mi na szukaniu materiałów w internetach i dłubaniu w edytorach różnorakich. A i tak od 10 minuty praktycznie zabrakło mi pomysłów. :/ Myślałem, że fajnie byłoby dodać animowane napisy, jak w intrze T2... Może w kolejnej edycji będą, jeśli ją zrobię.

(ostatnia edyta: v3)



Ostatnia aktualizacja: 20.08.2023 09:19:50 przez snajper
[#2] Re: Freedom

@snajper, post #1

Przyjemnie się słucha, brawo.
[#3] Re: Freedom

@snajper, post #1

A i tak od 10 minuty praktycznie zabrakło mi pomysłów.

zamiast 1 statycznego obrazu (słabo się go ogląda, ten 1 obraz ) ...
daj zapętlony start od samego początku tych samych obrazków :)
i po problemie :)
[#4] Re: Freedom

@KM_Ender, post #2

brawa należą się autorowi tracka, ja tu tylko sobie składam klocki lego. :P No ale dzięki OK

@Cezarykl
też jest to pewne rozwiązanie. :) Na razie jednak trzymam się pierwotnego założenia. Druga wersja, nieco bardziej dopracowana i urozmaicona wizualnie:
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem