kategoria:
[#1] muzyka do gry
szukam muzyka kto zrobi muzyke do gry, klimat profeska itp.. obecna muzyka jest mega ale musze miec kolejnych 5 ...
gra...
TONY
http://aminet.net/package/game/demo/TONY
2
[#2] Re: muzyka do gry

@RDudek, post #1

To może ja dopiszę jakieś konkrety.
- muzyka ProTracker w pliku MOD do ok. 160kB z jednym wolnym kanałem na dźwięki w grze
- potrzebne 5 modułków charaktyrystycznych dla lokacji: dżungla, bagna, zamek, katakumby i piramida.
[#3] Re: muzyka do gry

@tukinem, post #2

No po waszym demku, to mało kto będzie w stanie podnieść rękawicę.
2
[#4] Re: muzyka do gry

@Ralpheeck, post #3

tak strasznie? :) chodzi o milutką muzyczki grające w tle na 3 kanałach, a nie dzieło sztuki na Eurowizję
[#5] Re: muzyka do gry

@tukinem, post #4

Czemu trzech?

Poza tym co nie tak z obecnà?

To jest dla mnie 8/10.

Naprawdę chcecie mieć 10/10???
[#6] Re: muzyka do gry

@_DiskDoctor_, post #5

Przeczytaj post #2 ;)
[#7] Re: muzyka do gry

@karolb, post #6

To tylko częściowa odpowiedź
[#8] Re: muzyka do gry

@_DiskDoctor_, post #7

3 kanały, bo czwarty dla dźwięków podczas gry.

Obecna jest ok, ale właściwie to mamy tylko muzykę do dema, a każdy level w grze ma mieć osobną muzykę.

Bez muzyki gra będzie bezpłciowa, że się tak wyrażę.

Jeśli chcesz się załapać to pisz do Rafała. Ja napisałem, co potrzeba, jeśli chcesz dołączyć to zapraszam
2
[#9] Re: muzyka do gry

@_DiskDoctor_, post #5

xlent zroibil zajebista muzyke,ale jak czasu i mozliwosci nie ma by dorobic reszte to tzeba szukac muzyka, moze sie przytrafic ktos ze nam szczeki opadna....
1
[#10] Re: muzyka do gry

@RDudek, post #9

Uderz do Xtd i Snajpera. Coś tam dłubią w mod-ach.
2
[#11] Re: muzyka do gry

@amikoksu, post #10

e no, gdzie do mnie. I to jeszcze obok extenda. Ja to ledwie raczkuję. Chociaż swego czasu szanowny redaktor topowego pisma Amiga NG ocenił moje muzyczne wypociny na 7/10, ale to pewnie tylko dlatego, że połowę stanowiły tracki z internetów, czego mógł nie wiedzieć.
niemniej jak już mnie wywołano, to rzucę ostatniego tracka, z którego jestem dumny jak paf, żeby polajkował, kto jeszcze tego nie uczynił.

4
[#12] Re: muzyka do gry

@snajper, post #11

Ładnie do Tonego nie bardzo pasuje ale taki klimat synthpop uwielbiam
[#13] Re: muzyka do gry

@amikoksu, post #10

XTD ma wolne moce przerobowe. Tylko będziesz musiał zaliczyć wieczór w jego kultowym gdyńskim mieszkaniu :)
1
[#14] Re: muzyka do gry

@aMifan, post #13

Jeżeli by się zgodził, to byłoby idealnie, bo muzyka super i do tego wszystkim znana ksywka.
Problemem może być format, bo dla współczesnego muzyka, wchodzenie po latach do tak ograniczonego formatu, jest jak latanie po współczesnej szkole lotniczej na dwupłatowcu z drugiej wojny.
160 kb to nie chiptune, ale jednak wymaga sporej dyscypliny :)
Aby to pasowało do monochromatycznej palety, najlepiej aby muzyka była złota a skromna, a nie jakaś zdobiona jak barokowe ściany :)
Na pewno kogoś znajdziecie, bo w takie prodce wziąć udział to każdy by chciał.

P.S
Scorpik w "Lew Leon" na pc miał niemal dokładnie te same nazwy leveli, no ale na czterech kanałach.
[#15] Re: muzyka do gry

@tukinem, post #12

Przy okazji, napiszcie z 1 screen na Title dla żabojadów i innych takich, kto to był Tony Halik.
[#16] Re: muzyka do gry

@_DiskDoctor_, post #15

racja, pomysl zaakceptowany
1
[#17] Re: muzyka do gry

@aMifan, post #13

XTD nie robi juz na Amige pisalem do niego
[#18] Re: muzyka do gry

@RDudek, post #16

Na końcu gry, Tony powinien znaleźć Elę od dzików :D
[#19] Re: muzyka do gry

@RDudek, post #17

Jak dla mnie, ta muza z dema jest ZAJEBISTA i może grać przez całą grę.
3
[#20] Re: muzyka do gry

@_DiskDoctor_, post #15

na grupie na facebooku o grze juz dalem info, bedzie rowniez w grze... dziekuje za sugestie bo jakos w tym calym balagianie mi to ucieklo... tu grafika z face, w grze bedzie ten test co pod obrazkiem
6
[#21] Re: muzyka do gry

@amikoksu, post #10

XTD już bym raczej nie kojarzył z czterokanałowymi modułami robionymi w jakimkolwiek trackerze.
Chociaż kto wie, każdy może mieć chwilę słabości.
[#22] Re: muzyka do gry

@RDudek, post #20

Elegancko OK W ogóle zauważyłem, że angielski w tej grze jest na niezłym poziomie. Mam jednak wątpliwości co do użycia Past Continuous w zdaniu "he was working as a correspondend", Past Simple wydaje się tam właściwszy. /teachermodeoff
1
[#23] Re: muzyka do gry

@MDW, post #21

A szkoda bo gimnastyka w 4 kanalach...to wyzyny XTD
2
[#24] Re: muzyka do gry

@HOŁDYS, post #23

Tworzenie w ten sposób muzyki to raczej nie jest nic interesującego dla muzyka, który się rozwija. To było coś w pierwszej połowie lat 90.
Moim zdaniem dwa ostatnie albumy XTD są świetne. Słucham ich częściej niż 4-kanałowej extendowej klasyki.
1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem