Wątek zamknięty
[#1] Triple Baka
kolejny moduł pragnę zadedykować Hatsune Miku. pomysł Całą noc się z tym męczyłem 🥵



pojszłem na łatwiznę i znaczną część sampli wziąłem z Turricanów. Pewnie jak zwykle coś fałszuje, no ale kij z tym tam... Nie wiem czemu na Amidze EaglePlayer nie chce mi tego odtwarzać. Za to Octamed odtwarza.
d/l: Triple baka
5
[#2] Re: Triple Baka

@snajper, post #1

Dzikie! :) Całkiem spoko.
1
[#3] Re: Triple Baka

@snajper, post #1

pojszłem


Mam prośbę. Nie rób chlewu z polskiego słownictwa. Chcesz pisać w ten sposób, załóż własnego bloga. Siejesz takie bzdury w każdym poście, a w innym wątku krzyczysz najgłośniej, że nic nie można znaleźć w wyszukiwarce. Dawaj chociaż dobry przykład, jeżeli wytykasz błędy.

To jest pierwsze poważne i zarazem ostatnie ostrzeżenie jako otrzymujesz w kontekście całokształtu wszystkich Twoich wypowiedzi i całego uczestnictwa w forum. Kolejnych nie będzie i otrzymasz po prostu dożywotniego bana.

Zastanów się czy chcesz dyskutować z tym, co napisałem powyżej, czy też po prostu potraktujesz moją prośbę, będącą również ostrzeżeniem, jako ostatnią próbę przekazania Tobie, że już wszystkich Twoje zachowanie męczy. To jest ostatnia szansa na Twoje być albo nie być na tym forum.
5
[#4] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Triple Baka
[#5] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Triple Baka
[#6] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Triple Baka
[#7] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Triple Baka
[#8] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Triple Baka
[#9] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Triple Baka
[#10] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Triple Baka
[#11] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Triple Baka
[#12] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Triple Baka
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem