Wątek zamknięty
[#1] PORZĄDKI.
NIe chciałbym być niegrzeczny, ale w dziale jest napisane jak wół: EMULACJA AMIGI. Czy to ja mam pomroczność jasną? Fusion i emulator Atari to emulatory Amigi?

Cosik mi się zdaje że jako pierwszy użytkownik musze się zniesmaczyć brakiem umiejętności przyswajania czytanego tekstu przez niekórych osobników...

Tu z kolei można podyskutować o emulowanej Amidze przez UAE lub Amithlona.

Moze Admin kolegów przekieruje? Czy to jakas epidemia?
Panowie z całym szacunkiem....

EMULACJA NA AMIDZE - to Wasza grupa. Dla wszystkich miłośników emulowania innego sprzętu na naszych Amigach.

[#2] Re: PORZĄDKI.

@Adam, post #1

Zbyt wiele działów zrobiliśmy???
Może to tak z tego powodu, że to nowość i nie wszyscy wiedzą jeszcze jak to się je!? ;)


Przenieście swoje posty do drugiego działu, a tu się je skasuje.
Obaj winowajcy Mariusz i Krzyś słyszeli? ;)
Na drugi raz czytać uważnie co pisze w opisie.

George, spokojnie. Zawsze można wyciąć cały wątek. ;)

Pozdrawiam, admin
[#3] Re: PORZĄDKI.

@Adam, post #1

Jesoooo... Sorry, chłopaki, ale byłem tak zakręcony pracą, że po prostu się pomyliłem. Przenieście posty i już :o). Jeszcze raz przepraszam, ale jak się pracuje w gazecie i są akurat wybory samorządowe, to jest naprawdę niezła jazda ;-(.

[#4] Re: PORZĄDKI.

@Krzysztof Odachowski, post #3

W końcu ktoś to musiał powiedzieć, i wybaczamy tę pomyłkę. :)

PS.: Czy dostanę za wykop jakąś złotą łopatę, albo uścisk ręki prezesa czy coś? ;)
2
[#5] Re: PORZĄDKI.

@ZbyniuR, post #4

Mamy rekord ! Ponad 20 lat
4
[#6] Re: PORZĄDKI.

@ZbyniuR, post #4

Czy dostanę za wykop jakąś złotą łopatę

Uszkodzoną dyskietkę 3 cale do Amstrada...
[#7] Re: PORZĄDKI.

@ZbyniuR, post #4

Ludzie dwadzieścia lat temu nawet inaczej pisali na forum.
Wtedy byliśmy dzieciakami, a 40 lub 50 rodzice i znajomi nie rozumieli naszej pasji komputerowej.
Dzisiaj mamy po 40 i 50, i dzisiejsi 20 latkowie tak samo na nas patrzą jak rodzice kiedyś.
1
[#8] Re: PORZĄDKI.

@Ralpheeck, post #7

Swoją drogą czasem przeglądam stare wątki sprzed 20 lat (począwszy od link ) i w zasadzie tematy ciągle te same, czas stanął w miejscu :)

Ostatnia aktualizacja: 22.01.2023 12:17:18 przez vojo
1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem