[#1] Frogger i klucze
Swego czasu zarejestrowałem dwa programy:
Frogger i SoftCinema.

Teraz pod UAE mimo iż wrzuciłem plik frogger.key do folderu programu - krzyczy on że klucz nie jest ważny. Nikomu klucza nie udostępniałem. Przedtem używałem Froggera.WOS. Jakieś sugestie? Ktoś mi może to zjawisko wyjaśnić?

[#2] Re: Frogger i klucze

@George RAM, post #1

może klucz od wersji PPC nie pasuje do wersji 68k ?

najlepiej zapytaj autora, jeżeli tak własnie jest to chyba bedziesz zmuszony zarejestrowac froggera68k (ale pewnie z duza znizka)

sa to tylko przypuszczenia

[#3] Re: Frogger i klucze

@engine, post #2

Ano przypuszczenia słuszne. Wystarczył 1 mail do autora ))).

Jeszcze pytanko z dziedziny obrazu....

W AIABie jest taki przycisk VIEW podpięty pod bodaj MultiWiev. Jak toto przesunąć (Chcę zmienić obraz z 800x600 ma 1024x768 i przesunąć ten duperel niżej, a wcześniej nie miałem z tym do czynienia.)

I drugie, z dziedziny dźwięk ;)

Mam Audigy. Gdy odtwarzam muzykę za pomocą EaglePlayera (Hihihi jeszcze mam ten wyśmienity program, który zarejestrowałem daaawno temu) słychać przy modułach wyraźne trzaski.

Jakie AHI ustawić?

Wyjście dźwięku w ustawieniach UAE mam na sterownik SB Audigy.

Trzecie. Mam wersję EP która może korzystać ze skórek do AmigaAMPa.
Wydaje mi się że coś się krzaczy, bo w tej becie levelmeter i levelgraph mi zamulają cały system. W wersji starej - wsio gra.

[#4] Re: Frogger i klucze

@George RAM, post #1

co do AIAB nie pomogę bo nigdy nie widziałem, a co do dźwięku, to aby dźwięk był poprawny MUSISZ go puszczać przez AHI tryb UAE: 16Bit HIFI Stereo++

on działa tak jak powinien i jednoczesnie oferuje najlepsza jakosc dzwieku, jezeli w eagleplayerze nie masz engine`u ahi to skorzystaj z innego playera np hippoplayera ktory puszcze przez ahi :)

[#5] Re: Frogger i klucze

@engine, post #4

Jest takze nakladka Nallepuh (dziala tylko na WB3.5+) i pozwala na korzystanie z AHI przez starsze programy nie obslugujace tego standardu.

[#6] Re: Frogger i klucze

@engine, post #4

EP ma AHI. Zwyczajnie miałem zwalone kilka modułów. BTW. Mam pytanko:
Macie może taki moduł z muzyką do filmu The Last Of the Mohicans? Gdzie toto było? Ma ktoś pod ręką? Jeśli w którymś z ACSów to prosiłbym o info.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem