[#1] Moje problemy
Problem nr1 to moja dźwiękówka czyli SB Live 5.1 player z tego co wiem to Amithlon jej nie obsługuje prawda? A problem 2 to sieciówka bo mam taką co się pod windą identyfikuje jako "Winbond PCI rodzajowa W89C840". Czy pod Amithlonem zadziała i jakie sterowniki są potrzebne?
[#2] Re: Moje problemy

@Luke, post #1

Obawiam się, że powinieneś się bardziej zainteresować WinUAE.

[#3] Re: Moje problemy

@jrzeuski, post #2

Dziękuję Ci Jacku bardzo Winuae mam na stałe zainstalowane. Chciałem spróbować Amithlona to coś nie tak?
[#4] Re: Moje problemy

@Luke, post #3

Sam widzisz co jest nie tak. Sporo hardware nie supportuje. Do tego nie ma emulacji chipsetu Amigi, co go dyskwalifikuje w znakomitej większości gier i dem.

[#5] Re: Moje problemy

@Luke, post #3

niestety Live! na dzien dzisiejszy nie ma sterow ahi, ale sa duze szanse ze swiatlo dzienne ujrzy umilator (Amithlon2) i pewnie on juz takowe sterowniki bedzie mial

co do sieciowki, to najlepiej sprawdz sam w miami wybierz sana-II i sterownik powerne2k.device jezeli wykryje wtedy twoja sieciowke to znaczy ze dziala,

ja mam sieciowke D-Net Realtek 8029 i chodzi znakomicie pod amithlonem, jest tez sterownik OpenPCI do sieciówek na realteku 8139 takűe dzialajacy pod amithlonem

Jacku: na amitlonie na szczescie nie widac windowsowego guru, amithlonowy cdrom.device jest prawdziwym amigowym devicem a nie tylko latka na windowsowe sterowniki, zreszta pozostale devicy takze ;) a nie wszyscy chyba uzywaja AmigaOS do odpalania gier i dem :)
[#6] Re: Moje problemy

@eNgine, post #5

Sam nie używam AmigaOS do gier ani dem a mimo to wolę WinUAE niż Amithlona. To czy sterownik CDROM jest tylko wrapperem dla sterowników Windowsowych czy nie nie ma dla mnie znaczenia dopóki działa. A windowsowego GURU, to nie widziałem od czasu zainstalowania Windows 2000 (półtora roku temu). Do tego mam 700 PLN w kieszeni, bo WinUAE jest darmowe (Windows był kupiony razem z kompem).

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem