[#1] WINUAE & LEGION
Mam na pececie winuae 0.8.8 i legiona sciagnietego z tej strony. Nie wiem tylko jak uruchomic to wszystko razem zeby dzialalo bo nigdy wczesniej nie uzywalem emulatorow. Proshe o pomoc w uruchomieniu tej gry.
[#2] Re: WINUAE & LEGION

@siwo, post #1

Oj nie...Natychmiast pozbadz sie tej wersji emulatora. Najnizsza ktora polecam to 0.8.17 ktora posiada JIT (bardzo szybka emulacje ktora chodzi sensownie nawet na takich zolwiach jak Celeron 300 MHz) Ja aktualnie uzywam 0.8.22r6. Jezeli nie znajdziesz to wysle na priv oraz pomoge w konfiguracji.
[#3] Re: WINUAE & LEGION

@siwo, post #1

Dzieki. Mam juz winuae 0.8.22 relase 6. Ale jestem zielony bo nie mam pojecia co mam robic. Pozatym zauwazylem ze nawet doswiadczeni uzytkownicy maja problemy z odpalaniem legionu z winuae i z zapisywaniem.
[#4] Re: WINUAE & LEGION

@siwo, post #3

aha moj gg 3371685
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem