[#1] WinUAE
Czy sa polskie lokale do nowszych wersji WinUAE (bo do starszych mam) albo jakis opis zeby wszystko dobrze skonfigurowac.
[#2] Re: WinUAE

@Pawiu, post #1

Polskie locale to spolszczenie systemu AmigaOS, natomiast jesli chodzi ci o dokumentacje to mam windosowego helpa w polskiej wersji, jednak opisuje on bardzo wczesna wersja WinUAE i nie zawiera wiekszaosc opcji. Jezeli chcesz to podesle ci tego helpa, oraz moje prefsy do winuae (skorygowac bedzie musial tylko sciezki dostepu do partycji i romu oraz ukatualnic w display swoja karte graficzna i calosc ponownie zgrac).
[#3] Re: WinUAE

@Andrzej Drozd, post #2

Podeślij prefsy na aszr@wp.pl
[#4] Re: WinUAE

@Pawiu, post #3

Jak można to tez bym poprosił te prefsy na dyoda.tvt@wp.pl

Dzieki
[#5] Re: WinUAE

@JacekB, post #4

OK, jutro Wam przesle, dzisiaj juz nie mam sily zalaczac peceta...
[#6] Jest opis

@Pawiu, post #1

Pelny opis UAE znajdziesz na mojej stronie www.wawul2.republika.pl

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem