[#1] winuae
witam wszystkich.... U mnie na biureczku lezą sobie i piecyk i amisia... dwie towerki... na amisi mam os3.9 i chcialby to tez miec na piecu w winuae.... os jest na cd... dlatego mam pytanie czy jest jakas wersja winuae-a, ktora pozwala na emulowanej amisi odczytywac pod workbenchem cd ? dzieki...

[#2] Re: winuae

@figaro_79, post #1

Witam!
Wszedłem w WinUAE na zakładkę Hard Drives, kliknąłem na Add Directory i potem na CD (np. D:). Zawartość płyty CD widać bez problemów. Droga może nieco okrężna, ale działa.
[#3] Re: winuae

@Kitech, post #2

Sposob dobry, ale polskie katalogi, francuskie itp. zostana znieksztalcone. Jstnieje jeszcze inny sposob (niestety nigdy go nie probowalem). Nalezy w konfiguracji WinUAE/Misc ustawic uaescsi.device oraz zainstalowac odpowiednie sterowniki dla CD-ROMu.
[#4] Re: winuae

@Andrzej Drozd, post #3

Najciekawsze jest to ze w starych wersjach WinUAE wystarczylo zaznaczyc opcje dodajaca PC dyski i cd-rom byl.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem