[#1] Nowa wersja WinUAE 0.8.23
Wiadomość nadesłał: 'Softfailur'

Pojawiła sie właśnie nowa wersja WinUAe oznaczona numerkiem 0.8.23. Co jakiś czas mają na forum miejsce dyskusje nt. tego emulatora, więc może warto by było się przyjrzeć najnowszej jego wersji...

Emulator można pobrać ze strony http://www.winuae.net/frames/download.html

[#2] Re: Nowa wersja WinUAE 0.8.23

@SirLEO, post #1

Uzywam tej wersji juz od dluzszego czasu. Poki co nie mam z nia problemu. Polecam.
[#3] Re: Nowa wersja WinUAE 0.8.23

@Andrzej Drozd, post #2

No nie wiem, mi ta wersja nie dziala tak jak powinna.

Na win98 nadal mi nie dziala uaescsi.device (a obiecywali, ze zacznie). Natomiast na Win XP (zreszta na win98 tez sie zaczely z tym problemy, a wczesniej tylko na nowszych windach byly) jak korzystam z sieci na emulowanej Amidze to wszystko zaczyna 'smolic' (czyt. chodzic wolno do bolu - praktycznie freezowac emulowana maszyne - mp3 zaczynaja ciac, myszka skakac itp. - kompletnie nie da sie pracowac). Poprzednia wersja nie ma tego problemu choc ma te opoznienia w obsludze sieci na windzie xp...

Normalnie aktualnie nie ma 'zlotego srodka' w przypadku UAE. Zeby tak szybciej te kernele Amithlonowe aktualizowali...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem