[#1] emulacja Amigi na Amidze, czyli UAE
W zasadzie to nie wiem gdzie ten post powinien powedrowac, bo pasuje do dwoch dzialow z forum:) Chcialem sie zapytac czy na Amigowe UAE (dokladnie MOSowe) 0.8.22 da rade zainstalowac z powodzeniem P96? Jakos mi to nie idzie. Skorzystalem z instalatora i niby wszystko ok, ale po reboocie pokazuje mi ze nie moze stworzyc karty uaegfx. Jakis dodatek trzeba sciagac moze?
[#2] Re: emulacja Amigi na Amidze, czyli UAE

@mcbarlo, post #1

Poczytaj o instalowaniu P96 na http://www.republika.pl/wawul2.
[#3] Re: emulacja Amigi na Amidze, czyli UAE

@Kitech, post #2

Jak P96 instalnac to ja wiem - Mediatora mialem:) Z tego co sie ostatnio dowiedzialem to nie da rady na MOSowym UAE zainstalowac P96, bo nie mozna przydzielic pamieci RTG (karty gfx). Przynajmniej GUI z ktorego korzystam na to nie pozwala. Moze jest jakis parametr shellowy.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem