[#1] PC
Co potrzebuje żeby sobie pograć na Pc w gierki z amigi?
[#2] Re: PC

@miro-amigowiec, post #1

Emulator pod PC (np. WinUAE) i gry w plikach ADF. TUTAJ masz tematy tylko związane z emnulowaniem jedniego komputera na innym. Znajdziesz tam to co Cię interesuje - poszukaj.

PS: przejrzyj forum, zanim zadasz pytanie. Nie idź na łatwiznę, ludzie Ci pomogą, ale podstawy jakie się pojawiły musisz znaleźć sam; nikt tego za Ciebie nie zrobi.

[#3] Re: PC

@AlaN, post #2

I jeszcze jedno - zadawaj pytania we właściwym dziale.
[#4] Re: PC

@mailman, post #3

hmm, gosc pyta o emulator ami na pc, czy dzial UAE/Amithlon jest nieodpowiedni ??

[#5] Re: PC

@luk, post #4

Teraz jest, bo już przeniosłem wątek we właściwe miejsce.

Faktycznie - nie zaznaczyłem, że przenoszę dział i ktoś kto przeczytał to później może być trochę "zagubiony"
[#6] Re: PC

@miro-amigowiec, post #1

Oprocz gier w formacie ADF i emulatora WinUAE bedziesz potrzebowal takze innych plikow, jakby co to daj znac na priv.
[#7] Re: PC

@Andrzej Drozd, post #6

Nakłanianie do braku poszanowania własności intelektualnej Amiga Inc. / KMOS ?
[#8] Re: PC

@Softfailur, post #7

Powiedzmy, że miro-amigowiec ma uszkodzone Amigi i nie może pograć w "gierki". Czyż nie należy mu pomóc w skorzystaniu z obrazów ROMów, które nabył legalnie wraz ze swymi Amigami ?
[#9] Re: PC

@miro-amigowiec, post #1

Jaaasne. Trzeba sobie pomagać.
Obraz Romów możesz ściągnąć STĄD - trzeba tylko poszukać. TUTAJ też czasem można coś znaleźć

[#10] Re: PC

@AlaN, post #9

Sorki, ta poprzednia odpowiedź miała być na post kol.Konrada K. [post 595]

[#11] Re: PC

@AlaN, post #9

To na zasadzie "Kowal zawinił - Cygana powiesili".
Ale bez obrazy Romów. Dobrze, że nie ma mowy o flashowaniu...

Pozdrawiam. :)
[#12] Re: PC

@Konrad Klar, post #11

Nie no.... tak się słowo skojarzyło - Romowie to bardzo porządni ludzie (wiem, bo miałem z nimi kontakt) i nie dam na nich powiedzieć złego słowa. Humor mnie sie trzymał, stąd ten żarcik ;) .

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem