kategoria: WinUAE
[#1] problem z instalacją BoingBag-a
Mam problem z instalacją BoingBag, instaler żąda płytki z systemem AmigaOS3.9 a ja takowej niemam :(, mam go tylko w pliku, próbowałem zrobić z niego obraz dysku ale nie znam struktury katalogów i nic z tego nie wychodzi. Może ktoś miał podobny problem i sobie z tym poradził.
[#2] Re: problem z instalacją BoingBag-a

@nero30, post #1

Jak to nie masz plytki?
OS3.9 mozna bylo kupic tylko na CD.
Tylko nie pisz ze kupiles na dyskietkach :)
[#3] Re: problem z instalacją BoingBag-a

@nero30, post #1

mam go tylko w pliku

??? Znaczy się..... jak w pliku?! OS3.9 to zestaw iluś-tam setek plików i pliczków na CD a nie jednego. Co to za plik, ISO? To go sobie wypal na CD
[#4] Re: problem z instalacją BoingBag-a

@AlaN, post #3

Troche czasu minelo...
Mam ten sam problem ze wola o plyte tyle ze ja instaluje na UAE i pomimo ze OS3.9 jest caly czas widoczny na WB ( bo z niej instalowalem 3.9) to Boing ciagle wola o plyte. O co K'man ?
Nie mam fizycznego napędu. OS 3.9 jest zamontowany jako obraz.
[#5] Re: problem z instalacją BoingBag-a

@Malo, post #4

to nie montuj jako obraz tylko w UAE wybierz w dodawaniu twardych dyskow add directory o ile pamietam
i zaznacza sobie swoje naped cd w pececie
podaj nazwe obojetnie jaka ok i jeszcze raz retsartuj bedziesz mial normalne pelnoprawny cd w workbenchu a nie obrazy jakies tam wymyslac
a jak nie masz plytki tylko obra ISO to sobie wypal ja nero i bedziesz mial nielegalnego OSA39 ale zawsze cos:)
[#6] Re: problem z instalacją BoingBag-a

@Blendor, post #5

Szybka odpowiedź, dzięki.
Jak wspomniałem nie mam fizycznego napędu.
Próbowałem zamontować os3.9 w daemon tools i dodać go jako drawer/directory jak suerujesz ale bez rezultatu.
Trudno, przeżyję. Dzięki anyway.
PS. Jeśli masz chwilę czasu nie konicznie dzisiaj to czy mógłbyś sprawdzić czy te crazy z Gravity '96 uruchamia się poprawnie ? tzn czy nie jest uszkodzone.

http://aminet.net/demo/ecs/PSB-Desperado.lha

Bardzo bym chciał je zobaczyć (kogoś na nim) ale za cholere żadna konfiguracja na UAE nie pozwala mi go odpalić -Guru :(
[#7] Re: problem z instalacją BoingBag-a

@Malo, post #6

Działa. Właśnie obejrzałem. Pod UAE. hide2
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem