[#1] Directory Opus 5 Magellan.
Wiem że program jest również w wersji demo. AmiKit go posiada no właśnie da rady go jakoś stamtąd wyciagnac by zainstalowac na WinUae samemu? Ściągnięcie dema z netu graniczy z cudem.



Ostatnia modyfikacja: 11.08.06 21:54
[#2] Re: Directory Opus 5 Magellan.

@Laborman, post #1

A jaki widzisz problem.
Na blaszaku instalujesz amikit no i tam masz programy.przekopjowac na inne miejsce i gotowe.
Moze unarc przejdzie tego exe albo winrar jak nie chcesz instalowac.

[#3] Re: Directory Opus 5 Magellan.

@Laborman, post #1

Nie będę zaczynał nowego tematu. Mam dodatkowo kilka pytań związanych z Magellanem. Otóż po instalacji Magellana wszystkie iony plików LZX i LHA nie są rozpoznawane w systemie tzn. Jak je w workbenchu wrzuce do unarca to je rozpakowuje ale w systemie nie widac charakterystychnych ikon spakowanych plików tylko "białe karteczki"
Drugie pytanie : jak zmusic Magellana by podczas startu nie otwieral od razu RAM dysku bo wnerwia mnie to strasznie.
Trzecie pytanie to jakie ciekawe tematy (themes) mozecie polecić bo zestawy ikon PNG nie wyświetlają mi sie tylko sa białe karteczki z napisem PNG (ech te białe karteczki )
[#4] Re: Directory Opus 5 Magellan.

@Laborman, post #3

po instalacji Magellana wszystkie iony plików LZX i LHA nie są rozpoznawane w systemie tzn. Jak je w workbenchu wrzuce do unarca to je rozpakowuje ale w systemie nie widac charakterystychnych ikon spakowanych plików tylko "białe karteczki"

Musisz ustawić domyślne ikonki dla typów plików w ich ustawieniach. Workbench korzysta z Deficons, Magellan z własnych procedur rozpoznawania plików i podstawiania im ikonek domyślnych.

Drugie pytanie : jak zmusic Magellana by podczas startu nie otwieral od razu RAM dysku bo wnerwia mnie to strasznie.

Zapisać położenie okien w Magellanie.

Trzecie pytanie to jakie ciekawe tematy (themes) mozecie polecić bo zestawy ikon PNG nie wyświetlają mi sie tylko sa białe karteczki z napisem PNG (ech te białe karteczki )

Magellan nie obsługuje ikonek PNG.

[#5] Re: Directory Opus 5 Magellan.

@grxmrx, post #4

Dziekuje za wyjaśnienia jednak zapytam jeszcze o jakieś ciekawe Themes do magellana no i moze jakies cikeawe zestawy ikon.
[#6] Re: Directory Opus 5 Magellan.

@Laborman, post #5

Czy w directory opus 5 da się załączyć wygląd jak w file masterze, norton comanderze itp. ?
Irytuje mnie wersja okienkowa
[#7] Re: Directory Opus 5 Magellan.

@Newhousik, post #6

Tak, można sobie go tak skonfigurować.

W oryginalnym archiwum powinien być plik konfiguracyjny z wyglądem a'la DOpus4.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem