[#1] wine
WInUea pójdzie na Wine pod Linuxem?
[#2] Re: wine

@simka113, post #1

(E)UAE jest w wersji na linuksa. Nie ma raczej sensu uruchamiać winuae.



Ostatnia modyfikacja: 31.10.06 23:41
[#3] Re: wine

@Kokos, post #2

Nie znam sie za bardzo na Linuxach, ale jezeli dziala na nich WinUAE (pewnie chodzi tylko o wersje x86), to sens jest - WinUAE ma JIT.
[#4] Re: wine

@Andrzej Drozd, post #3

to prawie tak jak softwindows, ktory dzialal szybciej pod shapeshifterem niz pctask na przyklad;)
[#5] Re: wine

@simka113, post #1

Mi pójść poszło, ale ciężko mi powiedzieć coś więcej o działaniu, bo shell ładnie się uruchamia, ale nie czyta konfiguracji z powodu dziwnych znaków, na które zmienia czcionki. A ADFów nie mam więc nie uruchomiłem żadnej gry. Ale WinUAE działa pod Wine.

[#6] Re: wine

@simka113, post #1

Pójdzie zrobiłem to kiedyś na Auroxe .I ciekawostka programy pod wine + WinUAE chodziły lepiej i szybciej niż pod WinUAE Linuxowym.
[#7] Re: wine

@Pawiu, post #6

Zgadza się. Potwierdzam, że WinUAE na Wine chodzi lepiej niż UAE i E-UAE razem wzięte.

[#8] Re: wine

@QkiZ, post #7

No bo natywne UAE pod linuxa to śmieć jest.

[#9] Re: wine

@radzik, post #8

Zależy. E-UAE działa najlepiej z nowymi systemami 3.9 na przykład. Ale do gier lepszy jest uae.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem