[#1] Escape from Colditz
Witam wszystkich bardzo serdecznie,

Na imię mam Magda i jestem tu nowa. Byłam posiadaczem Amigii 500+ i wielu wspaniałych gierm, które do dzisiaj miło wspominam i w które gram na PC :) Te kultowe gry zawsze już chyba pozostaną najlepszymi!

Pisze tu na forum odnośnie gry Escape from Colditz była to jedna z moich ulubionych gier, ściągnęłam z internetu plik z grą z rozszerzeniem .adf i teraz mam pytanie jak tą grę uruchomić, jaki emulator, rom? Nigdy nie uruchamiałam gier przezemulatory, większość jakie mam uruchamiają się z pliku exe.

Bardzo prosze o instrukcję, będę wdzięczna.

Pozdrawiam serdecznie
Magda

P.S Jeszcze chciałam napisac o jednej grze... Soccer kid :) albo super frog czy wie ktoś, skąd można je ściągnąć i jak uruchomić? bo do nich jeszcze nie dotarłam, ostatnio gram w Lost dutchman mine, Prince of Persia, Another world...dizzy...ah te Dizzy normalnie dużo by tu pisać, te gry były i są poprostu super !!

[#2] Re: Escape from Colditz

@mgd2000, post #1

O, witamy koleżankę :) Ciekawe, co tu tak się zaczynają dziewczyny NAGLE pojawiać ;)
Emulator to proponuję WinUAE w najnowszej wersji (na razie to WinUAE 1.5.3. A o reszcie - tu raczej sie nie porozmawia. Uderz do mnie na GG, to może pomogę.

[#3] Re: Escape from Colditz

@mgd2000, post #1

Witamy, i do FAQ zapraszamy ;)

@OSH: żeński wyż demograficzny nadchodzi! Armageddon Panie, Armageddon!

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem