[#1] UAE 2.3.3 Znika CD/DVD
Przez dwa wieczory instalowałem na moim lapku Acer extensa 5220 (Core 2 Duo 7300 + 2,5 GB Ram) system 3.1/3.9 na Win UAE 2.3.3

i TU POCHWAŁA - pierwszy raz jestem w pełni zadowolony z emulatora.
Zapodałem Picasso 96 i wszystko ślicznie się prezentuje w 1280x800.
WHDLoad odpala wszystkie gry i wyglądają fajnie.

Występuje tylko jeden problem. Znika napęd CD/DVD. Czasami pomaga restart W-UAE

Jako że gierki mam na płycie DVD trochę to drażni jak nie mogę odczytać płyty, bo Amiga UAE nie widzi napędu...

[#2] Re: UAE 2.3.3 Znika CD/DVD

@Wojox, post #1

podmontuj CD/DVD jako katalog zamiast jako "fizyczny" naped.
[#3] Re: UAE 2.3.3 Znika CD/DVD

@Wojox, post #1

A czego używasz do montowania cd/dvd, montujesz przez ustawienia w-uae, czy systemowo na Amidze (poprzez mountliste).

Ja tam korzystam z mountlisty, bardziej to amigowe. Po drugie CachesCD FS radzi sobie ze wszystkimi płytami i nie było momentu, że płyta znikała.

Co prawda ja korzystam z starszej wersji WinUae (i raczej się nie przesiądę, jestem zadowolony ze swojej, a nowszych nie testowałem, po za 2.0 i nie byłem zadowolony).



Ostatnia modyfikacja: 26.09.2011 22:52:13
[#4] Re: UAE 2.3.3 Znika CD/DVD

@don_rafito, post #3

Korzystałem wyłącznie z opcji w UAE. Problem się unormował. Winna była płyta DVD+R na której nagrałem wszystkie gry WHDLoad. Teraz wszystko śmiga.

Co do wersji UAE. ta 2.3.3 chodzi bardzo stabilnie. Ani razu się nie zawiesiło. Warto spróbować. Co za problem, skopiować plik z partycją Amigową i poeksperymentować z nową wersją....

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem