kategoria: Inne oprogramowanie
[#1] UADE pod Windows
Wiem, że UADE to port na Uniksa, ale skompilowano go tez pod Windows. I tu się zaczyna problem: to cudo wymaga jakiegoś cygwina. Zainstalowałem i co dalej? Jak się tym czymś posługiwać? Istnieje do tego jakaś nakładka graficzna, bo wpisywanie kilometrowych komend raczej średnio mi się usmiecha? Proszę mi nie proponować Deliplayera (nie lubię i ten program jest denerwujący) ani XMPlay (lubię i używam, ale jego kompatybilność z formatami amigowymi jest wciąż ograniczona, przynajmniej do momentu powstania DeliksaNG). Jest w ogóle możliwa z nim zabawa pod Windows?
[#2] Re: UADE pod Windows

@OSH, post #1

Hmm ja sadze, ze w zalewie typowo okienkowych portow ta wersja powstala raczej jako "testowa" dla programistow/testerow zmuszonych uzywac okienek w domu/pracy. Takze jako takiej nakladki graficznej na to nie widzialem.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem