[#1] Szukam Tornado3D i Cinema4D 4.2 Pro
Czesc,

szukam Tornado3D (jesli oczywiscie jest juz 'freeware' lub 'abandonware). Mozliwie w wersji 2.x i Maxon Cinema 4D 4.2 (byl rozdawany na CU super cover cd bodajze w 1998 roku z serialami).

Czy ma ktos moze i podzieliby sie?

Z gory dzieki
tomaswoj
http://droidpuae.blogspot.com
[#2] Re: Szukam Tornado3D i Cinema4D 4.2 Pro

@tomaswoj, post #1

Postaram się poszukać i ewentualnie dam linka.


ps.
Jakie wymagania ma twój emulator amigi ?
Na ZTE Blade mam czarny ekran. (wersja amizaduszkowa)
[#3] Re: Szukam Tornado3D i Cinema4D 4.2 Pro

@Norbert, post #2

Emulator wymaga Androida 2.2 (ze wzgledu na pewne API ktorych po prostu nie ma we wczesniejszych wersjach Androida) i karty SD (tak zeby byl dostep do /sdcard (lub /mnt/sdcard).

Jesli masz czarny ekran - i nic sie nie dzieje, tzn aplikacja nie wychodzi z bledem, to z duza doza prawdopodobienstwa nie znaleziony zostal zaden plik konfiguracyjny o nazwie typu *_puae.cfg na /sdcard.

Jesli mialbys taki plik (lub pliki o tym szablonie nazwy) to pojawilaby sie lista wyboru sposrod tych konfigow.
[#4] Re: Szukam Tornado3D i Cinema4D 4.2 Pro

@tomaswoj, post #3

A jak ten emulator sprawdza się praktycznie, tj. kompatybilność z AOS3.x i prędkość ?
[#5] Re: Szukam Tornado3D i Cinema4D 4.2 Pro

@Dopuser, post #4

Mam 2 obrazy teraz:
- WB3.1 + ClassicWB Lite, troche aplikacji 3d, troche aplikacji do 2d, i daje rade, startuje na Motorolce Defy w jakies 20s.
- OS3.5 + ClassicWB i to troche przymula - kolo 1m na start systemu, ale praca malo komfortowa.

Jak ktos ma telefon z 1GhZ lub wiecej, a najlepiej wielordzeniowy - to mysle z bedzie smigac.

Co do kompatybilnosci to pewnie jak oryginalny PUAE. Mam teraz jednak pewne problemy z FPU.
[#6] Re: Szukam Tornado3D i Cinema4D 4.2 Pro

@tomaswoj, post #5

Jak ktos ma telefon z 1GhZ lub wiecej, a najlepiej wielordzeniowy - to mysle z bedzie smigac.

Myślałem raczej o emulacji na tablecie...
jak to rozumieć:
mouse improvements - tap/doubletap to do a click/doubleclick, RMB button for right mouse click, hold longer (until it greys out) LMB or RMB button to start mouse button hold, do the same to unlock it (release a mouse button)
[#7] Re: Szukam Tornado3D i Cinema4D 4.2 Pro

@Dopuser, post #6

to ze LMB mozna bezposrednio robiac tap lub 2xtap na ekranie amigi (dziala jak touchpad). czyli jak sie 2 razy uderzy w to samo miejsce, to w miejscu aktualnego polozenia kursora amigi zostanie zasymulowane podwojne klikniecie.

ale dodatkowo sa 2 przyciski po prawej stronie (w ukladzie horyzontalnym) lub na zakladce tpad w ukladzie pionowym.
LMB - nacisniety raz - jeden mlask myszy, nacisniety 2 razy zaraz po sobie, 2-klik,
przytrzymany dluzej (az do wcisniecia) - mozemy ruszac myszka, ale tak jakbysmy trzymali caly czas LMB,
przytrzymany dluzej (az do 'odcisniecia') - puszczamy LMB

to samo dotyczy RMB.
[#8] Re: Szukam Tornado3D i Cinema4D 4.2 Pro

@tomaswoj, post #7

No dobra, jeśli chodzi o LMB... ale jak uruchomisz menu kontekstowe RMB bez użycia przycisków mechanicznych na obudowie ?
[#9] Re: Szukam Tornado3D i Cinema4D 4.2 Pro

@Dopuser, post #8

po to jest wlasnie przycisk RMB :). Moze inaczej - jest na pewno w ukladzie horyzontalnym, co do portretowego - przyznam ze dawno go nie uzywalem, wiec nie pamietam czy juz tam jest dodany czy jest tylko LMB i Enter :).
[#10] Re: Szukam Tornado3D i Cinema4D 4.2 Pro

@tomaswoj, post #5

Wrzucisz obrazy tego ClassicWB 3.1? Przenoszenie czegos z A500 jest dosc klopotliwe...

Ostatnia aktualizacja: 10.12.2011 20:35:31 przez _arti
[#11] Re: Szukam Tornado3D i Cinema4D 4.2 Pro

@tomaswoj, post #1

Mam Tornado 3D v. 3 bodajże. Leży sobie na dysku i się nudzi...
[#12] Re: Szukam Tornado3D i Cinema4D 4.2 Pro

@Dopuser, post #11

OK, tez juz znalazlem, tak samo jak Cineme 4D 4.2 Pro (na CUCD27 i AFCD35 :)).

Btw. nowa wersja DroidPUAE do pobrania jakby ktos chcial :). Pare improvementow, szczegoly na blogu.

Pozdr.
tomaswoj
[#13] Re: Szukam Tornado3D i Cinema4D 4.2 Pro

@tomaswoj, post #12

Gdzie mogę znaleźć jakiś przykładowy plik _puae.cfg ?
[#14] Re: Szukam Tornado3D i Cinema4D 4.2 Pro

@TomcioPaluszek, post #13

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem