[#1] WinUAE + dysk MicroDrive 4GB - HELP !!!
Witam.

Mam pewien problem, jestem w posiadaniu dysku microdrive lub w zastępstwie kartę CF.
Chciałem zainstalować na tym system WB 3.1 pod WinUAE ale napotykam pewien problem, wszystko idzie gładko do momentu kiedy klikam na "Save Changes to Drive" pojawia się okno w którym jest napisane co następuje

":Multi Flash 1.00"
Block zero attempt but drive has one ot more mounted PC partitions. Erase the drive or unmount all PC partitions first.

i to koniec tworzenia dysku, po np. ustaleniu partycji i kliknięciu "Save Changes to Drive", pojawia się okienko "Error 28 on write !"

Wyczerpałem już wszystkie możliwości, proszę o pomoc
[#2] Re: WinUAE + dysk MicroDrive 4GB - HELP !!!

@grzegorzlan, post #1

Najpierw pod windowsem co najmniej odmontuj partycję, tak jak ci pisze... lub po prostu usuń partycję PC'tową.
[#3] Re: WinUAE + dysk MicroDrive 4GB - HELP !!!

@XeNeS, post #2

Dzięki za pomoc ale nie mogę wyjść z podziwu dla swojej głupoty, przecież to było takie oczywiste, wystarczyło tylko użyć polecenia diskpart :)
[#4] Re: WinUAE + dysk MicroDrive 4GB - HELP !!!

@XeNeS, post #2

programem Partiition Magic lub podobnym usunąć partycje pctowe z tego nośnika. Dopiero wtedy wykonać resztę czynności w WinUae. inaczej winda nie pozwoli zrobić tego i pluje błędami
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem