kategoria: WinUAE
[#1] przenoszenie danych pod winuae z pc na dysk amigowy
Witam Szanownych Uzytkownikow
Jak w temacie potrzebuje zeby ktoś Mnie naprowadził jak mam przeniesć dane na dysk amigi z peceta
Na dysku mam zainstalowany system i pod winuae wszystko pieknie sie uruchamia teraz chciałbym przenieśc moje adf-y kture mam na dysku pecetowym na dysk amigi
Ktura zakładke w winuae musze wybrac aby pliki z pc byly widzialne na blacie WB

Pozdrawiam
[#2] Re: przenoszenie danych pod winuae z pc na dysk amigowy

@nexus6, post #1

[#3] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: przenoszenie danych pod winuae z pc na dysk amigowy
[#4] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: przenoszenie danych pod winuae z pc na dysk amigowy
[#5] Re: przenoszenie danych pod winuae z pc na dysk amigowy

@Amigos1, post #2

Kolego ta strone ktura mi wyslałeś juz widziałem ale tam nie ma tego o co pytam
[#6] Re: przenoszenie danych pod winuae z pc na dysk amigowy

@nexus6, post #5

Kutra - pisze sie która lub ktora
[#7] Re: przenoszenie danych pod winuae z pc na dysk amigowy

@nexus6, post #5

Skoro marz podłonczony dysk Amigi pod Winułae, to dodaj kolejny dysk (katalog), Selekt Direktory i wybież katalok z ADF na pc.
[#8] Re: przenoszenie danych pod winuae z pc na dysk amigowy

@nexus6, post #1

Tak zamotałeś, że nie bardzo wiadomo, o co Ci chodzi. Zdaje się, o ile dobrze zrozumiałem, że nie zamierzasz niczego przenosić na prawdziwą, fizycznie istniejącą Amigę? Chodzi Ci o dostęp do wszystkich zasobów PC spod Workbencha działającego pod WinUAE, tak?

Pozdrawiam
Des
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem