kategoria:
[#1] Problem z formatowaniem SD pod WINUAE
Witam
Mam następujący problem - kiedy już zbiorę informację o SD, podzielę ją na partycję i chcę zapisać wywala mi następujący błąd - "Block zero write attempt but drive has one or more mounted PC partitions", a następnie "error 28 on write".
Rozumiem, ze mam od montować partycje z karty SD, tylko jak to zrobić. Mam Windows 7 64 bit. Proszę o pomoc :D
Kuba


Ostatnia aktualizacja: 23.05.2012 18:12:44 przez Kubuts
[#2] Re: Problem z formatowaniem SD pod WINUAE

@Kubuts, post #1

Hej ja miałem taki sam problem i zmieniłem czytnik sd card na taki co czyta tylko karty sd,a miałem już 2 inne multi readery i cyrki były.
[#3] Re: Problem z formatowaniem SD pod WINUAE

@phl22, post #2

Już sobie poradziłem, wystarczyło pod windowsem użyć programu diskpart i wyczyścić całkowicie SD. Mam jeszcze teraz pytanie, jak przegrać adf i inne programy na dysk twardy (tzn SD)?
[#4] Re: Problem z formatowaniem SD pod WINUAE

@Kubuts, post #3

Udostepnij dyski. pecetowe pod winue. Albo podmontuj katalog jako dysk.
Resztę wykonasz pod emulatorem.
[#5] Re: Problem z formatowaniem SD pod WINUAE

@Norbert, post #4

W ostatnich wydaniach WinUAE nie da rady wykonać operacji zapisu jeżeli na karcie będzie jakakolwiek partycja nie amigowa, trzeba wyczyścić kartę. Jest to zabieg zamierzony przez Toniego.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem