kategoria: WinUAE
[#1] AUTO URUCHAMIANIE GRY Z IKONY KONFIGURACJI. HELP...
Mam problem.

Obecnie zajmuję się budową automatu arcade FRANKO.
Wewnątrz znajdzie się PC z emulatorem WINUAE.
Chodzi mi o to by po włączeniu maszyny automatycznie z autostartu WIN XP, uruchomił się emulator a dokładnie od razu gra FRANKO.

W związku z czym mam pytanie.
Jak to zrobić?
Doszedłem do tego że po wrzuceniu ikony z katalogu WINUAE/CONFIGURATION w autostart, uruchamia mi się emulator. Muszę kliknąć na START i dopiero gra się ładuje.
Ja chciał bym wymusić by nie pojawiało mi się okno emulatora, tylko aby od razu włączała mi się sekwencja startowa z grą.
Idzie to jakoś zrobić? Jakieś pomysły?

HELP...
[#2] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: AUTO URUCHAMIANIE GRY Z IKONY KONFIGURACJI. HELP...
[wyróżniony] [#3] Re: AUTO URUCHAMIANIE GRY Z IKONY KONFIGURACJI. HELP...

@Maxsoft, post #1

W zakładce miscellaneous odznacz opcję "Show GUI on startup"
[#4] Re: AUTO URUCHAMIANIE GRY Z IKONY KONFIGURACJI. HELP...

@reenstix, post #3

reenstix jesteś niesamowity ;)
Działa, wreszcie mogę zrealizować marzenie posiadania automatu FRANKO.
Kolejna sprawa to pytanie co do legalności zainstalowania owej gry bo nie mam pojęcia jaki ma status.

Po ukończeniu zamieszczę na PPA efekt końcowy.

http://youtu.be/66U1j8ks_RE

obecnie moje maszyny wyglądają tak:

http://youtu.be/tmiJ0LLARqY
[#5] Re: AUTO URUCHAMIANIE GRY Z IKONY KONFIGURACJI. HELP...

@Maxsoft, post #4

Supcio :) A teraz powiedz ile kosztuje taki automat z MAME w produkcji masowej - zawsze chciałem mieć - i już zaczynam zbierać monety.
Czy da się go zrobić tak, żeby działał z PC+MAME i ewentualnie płytami jeśli się je ma?
[#6] Re: AUTO URUCHAMIANIE GRY Z IKONY KONFIGURACJI. HELP...

@Maxsoft, post #4

Kolejna sprawa to pytanie co do legalności zainstalowania owej gry bo nie mam pojęcia jaki ma status.


A jakby tak spróbować poszukać na tej samej stronie na forum której przywędrowałeś? pomysł
[#7] Re: AUTO URUCHAMIANIE GRY Z IKONY KONFIGURACJI. HELP...

@WojT_GL, post #5

Tutaj masz szczegółowe informacje i cene ;)

http://allegro.pl/automat-arcade-320-gier-podswietlany-zobacz-film-i2612087426.html
[#8] Re: AUTO URUCHAMIANIE GRY Z IKONY KONFIGURACJI. HELP...

@recedent, post #6

Dzięki recedent.
Czyli muszę kupić legal tylko gdzie? Lub poprosić o zezwolenie na zainstalowanie FRANKO w maszynie.
[#9] Re: AUTO URUCHAMIANIE GRY Z IKONY KONFIGURACJI. HELP...

@Maxsoft, post #8

Zezwolenie? A co, zamierzasz rozprowadzać tę grę?
[#10] Re: AUTO URUCHAMIANIE GRY Z IKONY KONFIGURACJI. HELP...

@recedent, post #9

Może maszynę kiedyś sprzedam.
[#11] Re: AUTO URUCHAMIANIE GRY Z IKONY KONFIGURACJI. HELP...

@Maxsoft, post #10

Na Allegro wystawia się rzeczy na aukcji w celu sprzedaży. Nawet nie "może" tylko "na pewno".
[#12] Re: AUTO URUCHAMIANIE GRY Z IKONY KONFIGURACJI. HELP...

@stachu100, post #11

"Może maszynę kiedyś sprzedam" - dotyczy AUTOMATU FRANKO który jeszcze nie powstał.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem