[#1] Slam Tilt z TheCompany i problem
Problem ze sterowaniem. Niezależnie jak ustawię sterowanie, to działa mi tylko jedna "packa" (tak się zwie to co odbija kulkę?)

Byłby ktoś uprzejmy sprawdzić tę grę i podać poprawne ustawienia sterowania? Dodam, że grę sprawdzam na laptopie bez klawiatury numerycznej
[#2] Re: Slam Tilt z TheCompany i problem

@odo, post #1

Nie mam takich problemów na WinUAE.

P.S. Sprawy związane z oprogramowaniem z innych stron, proszę rozwiązywać u autorów tych stron.
[#3] Re: Slam Tilt z TheCompany i problem

@mailman, post #2

Ja również nie mam takich problemów na WinUAE uruchomionym na klasycznym PC, bo mailman ma pewnie laptopa.
Również na Amidze 1200 z kartą Blizzard 0 problemów.
[#4] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Slam Tilt z TheCompany i problem
[#5] Re: Slam Tilt z TheCompany i problem

@odo, post #1

Ja grałem przedwczoraj na takiej wersji i działała. Nie pamiętam czy grałem alt'ami czy innymi klawiszami.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem