[#1] AmigaKit problem
Mam takie komunikaty podczas uruchamiania AmigaKIT:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/3e008babbbb00db8.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c41dac02916b8b3b.html


Mam też kłopot z ustawieniem ikon tak, aby wszędzie automatycznie były okna w ukazanymi wszystkimi ikonami i alfabetycznie ułożonymi. Probowałem ustawić dla wszystkich i nie działa ta opcja. Kiedyś działało...
Gdzie to można zrobić ? Bo teraz muszę ręcznie klikać na pokaż wszystkie ikony i uporządkuj. Trochę wkurzające
[#2] Re: AmigaKit problem

@odo, post #1

Pozmieniaj w systemie AmigaKit czcionki na inne i problemy znikną. Amigakit chce wczytywać czcionki, których nie ma w systemie, lub z którymi jest coś nie tak i dlatego są te komunikaty. Miałem to samo.
[#3] Re: AmigaKit problem

@gilban, post #2

A co z widokiem w oknach ? Kiedyś raz ustawiłem widok wszystkich ikon ułożonych alfabetycznie, a teraz nie chce pamiętać tych ustawień
[#4] Re: AmigaKit problem

@odo, post #3

Nie zabijcie się z tymi wszystkimi odpowiedziami ! Nie wszyscy naraz !
[wyróżniony] [#5] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: AmigaKit problem
[#6] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: AmigaKit problem
[wyróżniony] [#7] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: AmigaKit problem
[#8] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: AmigaKit problem
[#9] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: AmigaKit problem
[#10] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: AmigaKit problem
[#11] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: AmigaKit problem
[#12] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: AmigaKit problem
[#13] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: AmigaKit problem
[#14] Re: AmigaKit problem

@odo, post #13

Odo ja bym pomógł, ale nie mam pakietu AmigaKit. Sam mam 4 ignory. Nie wiem czym się naraziłem czterem cwaniaczkom. Piszę cwaniaczkom bo i tak nie przeczytają, to nasze takie pozytywne strony ignorów.
Bo czasami pomoc może być jedynie od zignorowanego, ale oni tego nie mogą wiedzieć.
Zastanawiam się nad AmigaKit, muszę poczytać jak to hula....OK
[#15] Re: AmigaKit problem

@odo, post #1

Ja miałem ciekawszy problem. Przy instalacji zażądał płyty z AmigaForever czy innej tam nie pamiętam.
Zamontowałem obraz jako napęd i wszystko ok. do momentu gdy wyskoczył napis że nie może zapisać plików na napędzie CD_ROM ?? Kombinowałem nic nie pomagało. W końcu przegrałem AF do katalogu katalog podmontowałem jako CD w Winuae i ok. Mógł zapisać. Trochę to bez sensu.
[#16] Re: AmigaKit problem

@Dark_luke, post #15

Mogliby to lepiej przetestować zanim wypuszczają do sprzedaży
[#17] Re: AmigaKit problem

@odo, post #16

Instrukcji nie było? Co prawda to ostateczność, ale jak inaczej nie idzie :P
[#18] Re: AmigaKit problem

@kjb666, post #17

Oczywiście jest instrukcja, ale niewiele można się z niej dowiedzieć poza procesem instalacji
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem